آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۷:۰۳:۲۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
کشمیری

ایسنا/بوشهر رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خونخواه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فقط کشور ایران نیست، بلکه تمام آزادی خواهان و محورهای مقاومت در سراسر دنیا هستند، آمریکای جنایتکار از این موضوع می‌ترسد آن‌ها نمی‌دانند از کجا خواهند خورد.

سعید کشمیری در مراسم سوگواری شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد مقاومت، عزت، غیرت، ایثار و مدافع شجاع مظلومان عالم و وطن بود، نیات خالصانه این مرد بزرگ، مهر او را در دل و جان مردم ایران و امت اسلامی قرار داده بود و شهادتش بغضی عمیق را بر آحاد جامعه مستولی کرد.

وی تصریح کرد: روح بلند و آسمانی شهید سردار سپهبد سلیمانی اسیر در جسم زمینی شده بود و برای شهادت و دیدار هم‌رزمانش شهیدش سر از پا نمی‌شناخت و تلاش برای امنیت و حفظ استقلال این سرزمین و عزت امت اسلامی را سرلوحه خویش داشت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی کسی بود که خودش را وقف اسلام و جهان اسلام کرد اضافه کرد: شهید سردار سلیمانی مزد ایثار، اخلاص و مجاهدت خود را از خداوند متعال دریافت کرد.

کشمیری تاکید کرد: راه این شهید والامقام همان‌گونه که مقام معظم رهبری فرمودند با شهادت وی نه‌تنها پایان نخواهد یافت بلکه رهروان پرشماری در مسیر او گام برمی‌دارند.

این مسئول با بیان اینکه خونخواه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فقط کشور ایران نیست، بلکه تمام آزادی خواهان و محورهای مقاومت در سراسر دنیا هستند اظهار داشت: آمریکای جنایتکار از این موضوع می‌ترسد آن‌ها نمی‌دانند از کجا خواهند خورد.

رئیس علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه آمریکایی‌ها بعداز این جنایت تنها حواسشان به مرزهای ایران نیست بلکه باید تمامی اطراف خود را پایش کنند افزود: محور مقاومت در سراسر دنیا خونخواه شهید سپهبد سلیمانی هستند. دنیا بیشتر از ما حاج قاسم سلیمانی را می‌شناسد. بی‌ادعا بودن و بی‌آلایش بودن سردار سلیمانی حرف‌های زیادی دارد که باید از آن درس‌ها گرفت.

وی با بیان اینکه بعد از این همه رشادت، مدال پرافتخار شهادت بهترین پاداش وی بود، گفت: سردار سلیمانی کسی بود که تمام زندگیش را وقف انسانیت، دفاع از انسان‌ها و مقاومت کرد، داعش را صدها کیلومتر از مرز کشور دور کرد، لرزه بر اندام وحشی‌ترین افراد یعنی داعش و آمریکا انداخت.

سعید کشمیری با بیان اینکه آرامش ما مدیون خون این شهیدان است، اظهار کرد: نسل‌های بعد از ما نیز باید به شهدا و به ویژه شهید سپهبد سلیمانی ادای دین کنند.

انتهای پیام

کد خبر 26855
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا