آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۵:۳۰:۵۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
خاورمیانه

ایسنا/بوشهر فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهبرد جبهه مقاومت تغییر کرده و دیگر مماشاتی در منطقه نخواهیم داشت و هرجا امریکا این جرثومه فساد وجود داشته باشد به تکلیف الهی خود که از بین بردن این عناصر فاسد است، عمل خواهیم کرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل صبح امروز در اجلاسیه شهدای فرهنگی و دانش آموز استان بوشهر اظهار کرد: دانش آموزان و فرهنگیان با تقدیم ۵۷۰ شهید که یک چهارم شهیدان استان بودند، دین خود را به انقلاب و نظام پرداخت کردند.

وی افزود: شهادت در مکتب ما انسجام بخش است و اگر امریکایی ها می دانستند که با شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی این گونه اتحاد ملی ایجاد می شود هرگز این گونه جنایتی را مرتکب نمی شدند.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امروز در سنین مختلف در اروپا و امریکا شاهد اعتراض های گسترده ای در خصوص ترور شهید سلیمانی هستیم که نشان می دهد تفکر آزادی خواهی سردار سلیمانی نه تنها در ایران بلکه در جهان تکثیر یافته است.

خرم دل ادامه داد: خون شهیدان سعادت بخش است و مسیر آینده جهان اسلام را جهت دهی می کند همان گونه که از صدر اسلام تاکنون نتایج خون این شهدا در جهت دهی به افکار مسلمانان و آزادی خواهان جهان قابل اغماض نیست.

وی عنوان کرد: امروز همه افراد جامعه با هر گونه تفکر سیاسی، از امریکا و سیاست های جهانی و منطقه ای این کشور نفرت دارند و اوج این نفرت را در مراسم تشیع شهید قاسم سلیمانی را به جهانیان نشان دادند.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اگر چه از شهادت سردار سلیمانی و یارانش ناراحت هستیم اما خواهیم دید که خون این شهیدان چگونه دامان ناپاک دشمنان اسلام را خواهد گرفت.

حمید خرم دل بیان کرد: این که امریکا به شکل وحشیانه و غیر قانونی یک شخصیت رسمی در یک دولت رسمی ثالث را که به دعوت آنها وارد این کشور شده ترور می کند صرفا به دلیل ضعف امریکا برای مهار جبهه مقاومت در منطقه است.

وی ادامه داد: مطمئن باشید که اتفاقات بزرگی در منطقه در حال رخ دادن است و حرکت جمهوری اسلامی به سمت جلوست که البته امریکایی ها این را به خوبی می دانند و کاری جزء ترور شخصیت افرادی مانند شهید قاسم سلیمانی از آنها بر نمی آید.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: آمریکایی ها، داعش را با میلیارد ها دلار بنیان کردند اما با مجاهدت رزمندگان اسلام به فنا رفت و آن گونه در سوریه، یمن، عراق، افغانستان و لبنان دچار شکست های متوالی شدند مستاصل در فکر ترور سردار سلیمانی به عنوان یک مبارز انقلابی بر امدند.

وضعیت امریکا و اسرائیل بسیار بحرانی است

این مسئول اظهار کرد: مجاهدت های سردار سلیمانی سبب شد که در سراسر منطقه نهضت های مقاومت سازماندهی شود و طبیعی بود که آمریکایی ها از ایران و سردار سلیمانی کینه به دل داشته باشند و بخواهند که به کورترین شکل ممکن به دنبال حذف آن برایند.

خرم دل ادامه داد: شهید سلیمانی مخلص، مومن، دیپلمات، مردم دار، انقلابی و مبارز بود که هر وقت مردم در داخل و خارج از کشور به وی نیاز داشتند درنگ نکرد که نتیجه آن قرار گرفتن در دل میلیون ها انسان در داخل و خارج از کشور بوده است.

فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امروز وضعیت کشور امریکا و رژیم صهیونیستی اسرائیل نه تنها در صحنه بین الملل بلکه در داخل کشور خودشان نیز بسیار بحرانی است به گونه ای که ساختار فکری آنها دچار پریشانی و سردرگمی شده است.

وی ادامه داد: اگر قانونی در مجلس عراق تصویب شده که طی آن امریکایی ها از این کشور اخراج شوند تنها به مدد خون شهید سردار سلیمانی بوده است.

حمید خرم دل تاکید کرد: راهبرد جبهه مقاومت تغییر کرده و دیگر مماشاتی در منطقه نخواهیم داشت و هرجا امریکا این جرثومه فساد وجود داشته باشد به تکلیف الهی خود که از بین بردن این عناصر فاسد است، عمل خواهیم کرد.

انتهای پیام

کد خبر 26917
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا