آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۵:۳۳:۲۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در استان بوشهر رصد می‌شود

بوشهر- سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در استان بوشهر رصد می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو دهقانی بعدازظهر سه‌شنبه در جلسه تکریم فرماندار و معارفه سرپرست فرمانداری دیلم با اشاره به ویژگی‌های بارز سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهید سردار سپهبد سلیمانی علاوه بر اینکه یک فرمانده شاخص نظامی بود یک استراتژیست بین‌المللی نیز بود.

وی تصریح کرد: شهید سردار سپهبد سلیمانی باعث شد عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران در برابر گروه‌های تکفیری و به ویژه داعش تعمیق یابد.

دهقانی با بیان اینکه هدف سردار شهید اعتلای امنیت و ثبات ایران و جهان اسلام بود اضافه کرد: ترور شهید سپهبد سلیمانی به عنوان سمبل بین‌المللی مبارزه با داعش، سیاست‌های مزدورانه و ادعای دروغین مبارزه با تروریسم آمریکا، بیش از پیش برای دنیا آشکار شد.

وی به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند سال جاری اشاره کرد و گفت: قانون مداری باید سرلوحه همه ارکان برگزاری انتخابات باشد.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر با بیان اینکه مراجع اداری، قضائی و نظارتی فعالیت داوطلبین را رصد می‌کنند، خاطرنشان کرد: داوطلبان تا پایان فرایند معرفی قطعی نامزدها و شروع تبلیغات رسمی از فعالیت‌های زودهنگام و معطوف به انتخابات در مجامع عمومی و فضای مجازی اجتناب کنند.

کد خبر 26968
منبع خبر : خبرگزاری مهر