آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۷:۱۳:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
استاندار بوشهر: انتقام قاطع سپاه از آمریکای خبیث نشان از اقتدار نظام است

استاندار بوشهر با قدردانی از سپاه پاسداران در انتقام قاطع از جنایت تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت:انتقام قاطع سپاه پاسداران از آمریکای خبیث نشان از اقتدار نظام اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست با هسته‌های گزینش دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت:شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی سرباز رشید اسلام و فداکار نظام اسلامی ایران و همرزمانش تسلیت و تبریک می‌گویم.

وی، با قدردانی از انتقام به موقع سپاه از جنایت آمریکا در ترور سردار سپهبدقاسم سلیمانی گفت: سپاه پاسداران بر اساس قولی که داده بود به وعده‌اش عمل کرد و قبل از دفن پیکرپاک سردار شهید سلیمانی انتقام سختی از آمریکای خبیث در منطقه گرفت.

استاندار بوشهر بیان کرد:  سپاه پاسداران با اقتدار صبح امروز 2 نقطه از پایگاه آمریکا در عراق را هدف قرار داد که نشان از اقتدار نظام اسلامی ایران  است.

گراوند انتقام از آمریکا را نشان  از اراده ایران اسلامی در صیانت از خون پاک شهیدان حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش دانست و تاکید کرد: انتقام سخت ایران از آمریکا که صبح امروز رخ داد ابهت آمریکا را بار دیگر توسط ایران شکسته شد.

وی، با بیان اینکه وعده نظام اسلامی ایران در انتقام خون شهید سردار سپهبد در انتقام از آمریکا عملی شد گفت: رسانه‌های  بیگانه و استکباری  از روز گذشته رجزخوانی‌های سران آمریکا که اگر ایران اقدام کند، عملیات دیگری انجام می‌شود منتشر کردند که به حمدالله با تاسی از راه حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) با افتخار نخستین سیلی به آمریکا زده  و پایگاه آمریکا در منطقه موشک باران شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه این اقدام حق مسلم ایران در انتقام خون پاک شهیدسردار قاسم سلیمانی و همرزمانش است افزود: اقدام آمریکا در ترور سردار سلیمانی از مظاهر بارز تروریسم دولتی است.

گراوند آمریکا را حامی اصلی تروریسم در جهان عنوان و با اشاره به ایجاد گروه تروریستی داعش با همکاری آمریکا در منطقه خاطر نشان کرد: داعش به دست آمریکایی‌ها ایجاد و اقدام به ترور مردم بی دفاع می‌کرد که در پی زمین‌گیر شدن این گروه‌های تروریستی، باید آمریکا عصبانی باشد.

وی، انتقام از آمریکا در منطقه را نشان از عظمت و اقتدار ایران دانست و تاکید کرد: رسانه‌های بیگانه در پی انتقام سپاه از آمریکا در تلاش هستند که این اقدام را کم رنگ کنند اما کور خوانده‌اند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه خون شهیدان سردار سلیمانی و همرزمانش دامن‌گیر آمریکایی‌های تروریست می‌شود افزود: سپاه پاسداران با حمله صبح امروز بار دیگر ابهت آمریکا را شکست و این در حالی است که پس از جنگ جهانی دوم، به جزء جمهوری اسلامی ایران، سابقه تعرض هیچ کشوری به آمریکا ثبت نشده است.

گراوند، شهید سردار سپهبد سلیمانی را مایه غرور و افتخار هر ایرانی دانست و تصریح کرد: این سردار سرافراز نماد اقتدار، عزت و عظمت هر ایرانی است و این سردار، ضمن اینکه رابطه خوبی با خداوند متعال داشت شهادت را یکی از آرزوهای خود می‌دانست.

وی، با بیان اینکه ترور شهید حاج قاسم سلیمانی حادثه تلخی برای ملت ایران بود گفت: هر چند این حادثه برای ملت ایران تلخ بود ولی شهادت سردار سپهبد سلیمانی مایه غرور و مباهات ملت ایران شد.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه مردم در تشییع پیکر این سردار بزرگ اسلام سنگ تمام گذاشتند خاطرنشان کرد: پس از تشییع پیکر امام راحل، حضور پرشور جمعیت میلیونی در مراسم تشییع سردار حاج قاسم سلیمانی بی نظیر بود که نشان از علاقه وافر مردم به این سردار است.

گراوند، انسجام، وحدت و اتحاد ملت ایران در مراسم تشییع پیکرپاک شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: حضور بیش از 5 میلیون نفر در مراسم تشییع این سردار بزرگ در تهران، در جهان بی نظیر است.

وی، با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بر الگوگیری از این بانوی بزرگ اسلام تاکید کرد و افزود: مسیر حرکت سردار سلیمانی از عاشورای حسینی شکل گرفته که این فرهنگ و حرکت در جامعه نهادینه شده است.

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش هسته‌های گزینش دستگاه‌های اجرایی، به جایگاه و اهمیت آن پرداخت و خاطر نشان کرد: اهمیت گزینش به تامین نیروی انسانی سازمان‌ها، ادارات و نهادها بر می‌گردد که چقدر خدمات هسته‌های گزینش تاثیرگذار است.

گراوند با تاکید بر جلوگیری از پایمال شدن حق و حقوق مردم و رعایت حق‌الناس گفت: باید مراقب بود که حب و بغض‌ها و جناح‌های سیاسی بر روی فعالیت هسته‌های گزینش اثرگذار نباشد و حق کسی ضایع نشود.

وی، از تلاش هسته‌های گزینش در بررسی پرونده گزینش بیش از 5 هزار نفر نیروهای ادارات استان بوشهر قدردانی کرد.

انتهای پیام/190

کد خبر 27048
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم