آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ ۲۰:۵۴:۴۸
امروز : یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/23 - ۲۱:۰۵:۲۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
گنج زاده سومین نماینده ایران در مبارزات پایانی

نماینده سنگین وزن تیم ملی کشورمان در مرحله نیمه نهایی دیگر کاراته کای ملی پوش ایرانی این وزن را شکست داد و به مبارزه پایانی راه پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این مسابقات که در «سانتیاگو» جریان دارد و در مبارزات وزن ۸۴+ کیلوگرم تیم ملی ایران دو نماینده داشت که هر دو با برتری مقابل رقبای خود به نیمه نهایی راه پیدا کردند.

سجاد گنج زاده دور اول استراحت داشت و سپس ۹ بر صفر «الکساندر بنجامین» از کانادا از پیش رو برداشت و سپس ۳ بر یک از سد «برایان ایر» از آمریکا گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. از قسمت دیگر جدول هم صالح اباذری بعد از یک دور استراحت، ۷ بر صفر «آدام راموس» از برزیل را شکست داد و در ادامه «آلپ ارسلان یامان اوغلو» از ترکیه را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت.

مبارزه دو ایرانی در در نیمه نهایی در نهایت به برتری یک بر صفر گنج زاده به پایان رسید تا سجاد به دیدار پایانی راه یافته و صالح اباذری به دیدار رده بندی رفته و برای کسب مدال برنز مبارزه کند.

در پیکارهای روز نخست تیم کشورمان ۵ نماینده داشت که رزیتا علیپور، ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده راهی دیدار نهایی شده و سارا بهمنیار به همراه صالح اباذری هم برای کسب مدال برنز در در دیدار رده مبارزه خواهند کرد. طراوت خاکسار نیز در گروه شانس مجدد به ترکیه باخت و از گردونه مسابقات خارج شد.

این مسابقات با حضور ۴۶۶ کاراته‌کا از ۶۵ کشور به میزبانی شیلی در جریان است.

کد خبر 27197
منبع خبر : خبرگزاری مهر