آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ ۱۹:۵۹:۳۸
امروز : یکشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/23 - ۲۰:۲۶:۴۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
میشو کریستیچوویچ

ایسنا/بوشهر سرمربی شاهین شهرداری بوشهر می گوید تصمیمی که فدراسیون علیه تیم شاهین گرفت من را بسیار ناامید کرد، در این لحظه شرایط ما با بقیه تیم ها مساوی نیست.

میشو کریستیچوویچ در نشست خبری پیش از بازی با تیم شهرخودرو مشهد گفت: پدیده بسیار تیم خوبی است و معمولا در جدول لیگ در رده های دوم، سوم و چهارم قرار دارند. آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی دارند و الان هم مربی آنها عوض شده است.

وی افزود: یکی از بهترین تیم های ایران است و فکر می کنم یک بازی خوب ارائه بدهند. ما هم در داخل خانه بازی داریم در حالی که یک قسمت کوچکی از بدنسازی نیم فصل را انجام داده ایم و چون من در کشور ایران یک خارجی هستم تصمیمی که فدراسیون علیه تیم شاهین گرفت واقعا من را بسیار ناامید کرد.

کریستیچوویچ خاطرنشان کرد: در این لحظه شرایط ما با بقیه تیم ها مساوی نیست و متاسفانه تصمیم فدراسیون با تلاش باشگاه و شهر بوشهر هیچ تغییری در آن حاصل نشد. من به عنوان یک مربی می توانم بگویم که من ۱۵ روز آینده را برای بدنسازی نیاز دارم. ما فقط یک بازی دوستانه انجام دادیم و زمان کافی را برای بازی های دوستانه نداشتیم.

این مربی بیان کرد: همینطور ۶ بازیکن جدید به ما اضافه شده است. بعضی از بازیکنان جدید یک تمرین را با ما بوده اند، بعضی ۳-۲ تمرین و بازیکنان با.هم هماهنگی کامل را ندارند که این یک مشکل بزرگ است.

سرمربی تیم شاهین بوشهر گفت: با این حال و با وجود مشکلات موجود در بازی فردا تمام تلاشمان را خواهیم کرد، این امتحان بزرگی برای تیم شاهین است و این زیبایی فوتبال است که هر تیمی می تواند تیم دیگری را شکست بدهد.

وی اظهار کرد: تلاش می کنیم از هر کدام بازیکنانی که به ما اضافه شده اند استفاده کنیم. آقای مشکل پور به دلیل اینکه کارت ITC هنوز برای او صادر نشده نمی تواند بازی کند. می توانم بگم بقیه بازیکنان نیمی آمادگی دارند و نیمی هنوز به آمادگی کافی نرسیده اند و ان شالله تلاش کنیم تا بهترین نحو از آنان استفاده کنیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

این خبر به روزرسانی می شود...

کد خبر 27686
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برچسب ها