آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۶:۲۴:۲۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
حاشیه دیدار شاهین - شهرخودرو| اعتراض بوشهری‌ها به نحوه قضاوت داور / استقبال نه چندان خوب تماشاگران بوشهری

به سبب اعتراض تماشاگران به نحوه قضاوت داور، نیمه دوم دیدار دو تیم شهرخودرو و شاهین شهرداری بوشهر با حدود ۱۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در هفته هفدهم و نخستین دیدار نیم‌فصل فوتبال لیگ‌برتر باشگاه‌های ایران از ساعت 14 ظهر امروز تیم شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم شهرخودرو در ورزشگاه شهید نادر مهدوی بوشهر است.

تیم شاهین شهرداری بوشهر که در 16 بازی گذشته هیچ پیروزی کسب نکرده  و در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد امروز در دیدار خانگی با مربی جدید قصد کسب سه امتیاز و نخستین پیروزی خود در لیگ برتر دارد.

تماشاگران بوشهری استقبال چندان خوبی از این مسابقه نکردند.

در دقیقه 19  این دیدار  در برخورد بازیکن شهرخودرو به صورت بازیکن بوشهری سبب خون‌ریزی بینی مهاجم شاهین شد که به سبب اعتراض شدید کادر فنی شاهین و هواداران شد.

 حسین مالکی که در دقیقه 15 به سبب اعتراض به داوری کارت زرد گرفته بود، در دقیقه 29 اخطار دوم دریافت کرد و از زمین اخراج شد و در  این راستا  خداکرم ایزدپناه، مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر به سبب اعتراض شدید به داوری در دقیقه 30 کارت قرمز گرفت و پس از اخراج بازیکن بوشهری، بازی به سبب اعتراض به داور 6 دقیقه به وقفه افتاد.

 پس از 10 نفره شدن تیم شاهین شهرداری بوشهر، هواداران این تیم علیه داور شعار دادند.

بین دو نیمه به سبب اعتراض تماشاگران به نحوه قضاوت داور، به دلیل دیرآمدن تیم داوری به زمین،  نیمه دوم بازی با تاخیر10 دقیقه‌ای شروع شد.

ساعت دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و شهرخودرو مشهد تغییر کرد

نیمه نخست این دیدار بدون ردوبدل شدن گلی تساوی به پایان رسید.

انتهای پیام/190/ف

کد خبر 27752
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم