آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۰۵:۰۰:۰۷
امروز : سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/25 - ۰۶:۴۸:۴۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۰
حضور زن در جامعه

ایسنا/بوشهر نمایشگاه گروهی عکس با موضوع حضور زن در جامعه به همت موسسه پویش جمعه های عکاسی جوان عصر امروز در گالری سوره افتتاح شد.

محسن طاهریان، یکی از مدیران موسسه پویش جمعه های عکاسی در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: هدف کلی نمایشگاه این است که بتوانیم از طریق تصویر نقش زن در جامعه را بهتر و قوی تر نشان دهیم و اینکه نشان دهیم یک زن چه توانایی هایی دارد و چه کارهایی را می تواند انجام دهد و شاید بعضی مواقع در حق او کوتاهی هایی شده است.

وی با اشاره به برخی از موضوعاتی که در مجموعه های عکس ارائه شد، گفت: سعی کردیم یک سری شاخصه های موفق را در این نمایشگاه به تصویر بکشیم. همچنین تلاش شده تا از لحاظ اجتماعی نگاه کنیم، مشاغل را نشان دهیم، حضور زن در اجتماع را به صورت تصویر نشان دهیم.

این عکاس جوان در پاسخ به اینکه در این نمایشگاه چقدر توانستید به اهدافتان نزدیک شدید، عنوان کرد: با بازخورد که امشب دیدم، فکر می کنم که اگر از لحاظ موضوعی بر روی پاره ای از مسائل کار شود آنقدر جذاب هستند که بازدیدکننده خیلی دوست دارد ببیند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. و این موضوع نیز از آن موضوعاتی است که مخاطبان زیادی داشت، ما جوابمان را گرفتیم، در چند تا از مجموعه ها اتفاقات بسیار خوبی افتاده بود و هر فردی که از نمایشگاه دیدن میکرد با احساس خوبی از اینجا خارج میشد؛ به عنوان یک زن در جامعه و اصلا یک مرد که از این پس جایگاه آن زن را بهتر شناخته باشد.

 به گزارش خبرگزاری محار، نمایشگاه عکس حضور زن در جامعه به عنوان بزرگترین نمایشگاه تخصصی عکس در تاریخ استان بوشهر حاصل ماه ها پژوهش و عکاسی اعضای گروه جمعه های عکاسی بوده است.

موسسه پویش جمعه های عکاسی جوان، از دی ماه سال ۹۶ فعالیت خود را در حوزه هنرهای تجسمی در شاخه تصویر از طریق عکاسی آغاز کرده و در سال ۹۷ به ثبت حقوقی رسانده است. این خانواده در حال حاضر ۲۲۰ نفر جمعیت دارد که در سه گروه مجزا، با سه سرفصل آموزشی متفاوت در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام

کد خبر 28119
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا