آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ۲۰:۵۲:۴۲
امروز : چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/26 - ۲۱:۰۳:۰۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۳
دادستان بوشهر: حکم مهدی قائدی به مرحله قطعیت رسید

دادستان بوشهر گفت: حکم صادره از مرجع بد‌وی در مورد مهدی قائدی دایر بر بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیرعمدی با حذف مجازات تکمیلی در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تایید و به مرحله قطعیت رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی حسن‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از صدور حکم مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران خبر داد و اظهار داشت: پرونده مهدی قائدی به اتهام بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل غیرعمد در دادگاه تجدید نظر بوشهر رسیدگی و حکم آن به قطعیت رسید.

وی از قطعی شدن حکم مهدی قائدی خبر داد و بیان کرد: حکم صادره از مرجع بد‌وی در مورد مهدی قایدی دایر بر بی‌احتیاطی در امر رانندگی منجر به قتل و صدمه بدنی غیرعمدی با حذف مجازات تکمیلی در شعبه پنجم دادگاه تجدید نظر استان بوشهر تایید و به مرحله قطعیت رسید.

دادستان بوشهر افزود: نامبرده قبلا از حیث اتهام یاد شده در  شعبه 104 دادگاه کیفری 2 بوشهر به پرداخت دیه و ارش در حق اولیای دم و شکات پرونده و همچنین از حیث جنبه عمومی جرم به پرداخت مبلغ 36 میلیون ریال جزای نقدی به‌عنوان جایگرین یک سال حبس تعزیری و مجازات تکمیلی انجام 200 ساعت آموزش رایگان فوتبال به نونهالان و نوجوانان محکوم شده بود.

به‌دنبال حادثه رانندگی 9 بهمن ماه سال 1396 در پی انحراف یک خودرو در اتوبان امام علی(ع) بوشهر یکی از سرنشینان آن درگذشت یک نفر هم مصدوم شد و مهدی قائدی نیز آسیب جدی دید.

انتهای پیام/190/ح

کد خبر 29443
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم