آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۵:۱۹
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۱۱:۱۸:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷
استاندار بوشهر: ملت ایران با تحمل سختی‌ها در مقابل دشمنان کوتاه نمی‌آید

استاندار بوشهر با بیان اینکه ملت ایران در همه عرصه‌ها حامی و مدافع انقلاب است گفت: ملت ایران سختی‌ها را تحمل می‌کند ولی در مقابل دشمنان کوتاه نمی‌آید و این حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تحقق این مهم است.

عبدالکریم گراوند در جمع راهپیمایان بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با قدردانی از حضور با شکوه مردم بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: امروز مردم همیشه در صحنه بوشهر پا به پای مردم سایر ایران اسلامی در راهپیمایی چهل‌ و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند و حماسه‌‌ای دیگر خلق کردند.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به‌ویژه آمریکا در اهداف خود علیه ایران اسلامی ناکام مانده است افزود: با توجه به شرایطی که قرار داریم بحث تحریم‌ها و فشار حداکثری که آمریکا مطرح می‌کند این حضور می‌تواند پاسخی به شعارها، موضع‌گیری‌ها و ترفندهای آنان باشد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: دشمنان می‌دانند ملت ایران در همه عرصه‌ها حامی انقلاب هستند و از حمایت دستاوردهای انقلاب دست‌بردار نیستند و نمی‌گذارد دشمن به اهداف خود دست یابد.

گراوند با اشاره به مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان بیان کرد: ملت ایران سختی‌ها را تحمل می‌کند ولی در مقابل دشمنان کوتاه نمی‌آید و این حضور حماسی مردم نشان از حمایت قاطع ملت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر است.

اانتهای پیام/190/ح

کد خبر 29661
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم