آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۵:۱۹
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۱۱:۴۸:۱۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۲
‌ بازی سختی با سپاهان داشتیم/ با تمام توان به اراک می‌رویم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در آستانه بازی مقابل شهروند اراک گفت: هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت و با تمام توان مقابل شهروند حاضر می شویم.

بهروز عطایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره پیروزی تیمش مقابل تیم فولاد سپاهان اصفهان گفت: بازی خوبی بود. پیش از آغاز بازی اطمینان داشتیم که رقابت سختی مقابل سپاهان خواهیم داشت. دو تیم با توجه به کیفیت، قدرت و مهره های در اختیار داشته بازی نزدیکی داشتند. همانطور که در دور رفت بازی سختی داشتیم در دور برگشت نیز بازی سنگین بود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در ادامه گفت: در جریان بازی، کادر فنی هر دو تیم تغییراتی را در تیم خود ایجاد کردند و همین کار را برای دو تیم سخت می کرد. در نهایت بازی به گونه ای پیش رفت که تماشاگران حاضر در سالن و گیرنده های تلویزیون از تماشای آن لذت بردند. درمجموع بازی قابل قبولی داشتیم. در زمانهای مختلف، بازی مدام در حال تغییر بود و همین نشان می داد که کادر فنی دو تیم با اطلات کامل مقابل یکدیگر حاضر شده اند و مسابقه را کنترل می کردند. از نتیجه بازی راضی هستند و به بازیکنان و مجموعه تیم تبریک می گویند.

وی در ادامه درباره بازی پنجشنبه تیمش مقابل شهروند اراک گفت: تمام بازیها سخت هستند و هیچ بازی آسانی وجود ندارد. سعی می کنیم در هر بازی با توجه به ویژگی خاص همان بازی نگاه کنیم. هیچ بازی ای را دست کم نخواهیم گرفت و همه رقبا برای ما قابل احترام هستند و با تمام توان ظاهر خواهیم شد.

کد خبر 29668
منبع خبر : خبرگزاری مهر