آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۰:۵۵:۱۹
امروز : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - 2020/02/19 - ۱۱:۰۲:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
برنامه های سازمان ورزش شهرداری تهران به مناسبت ایام دهه فجر

سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به رقابت ورزشی در محلات تهران به مناسب دهه فجر گفت: همزمان با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نیز ۲۲ غرفه در مسیرهای راهپیمایی برپا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مجید رباطی با اشاره به برخی فعالیت های این سازمان در دهه مبارک فجر تاکید کرد: در بخش بانوان، مسابقات فرامنطقه ای ایروبیک به میزبانی منطقه 10 و رقابت های بومی محلی در مناطق 22 گانه شهرداری تهران، برگزار شد.

وی اظهارداشت: برگزاری رقابت های آینده سازان ورزشی،جشنواره معلولین و گردهمایی ورزشکاران زن در ویژه برنامه "دُرّ آفرینش" با محوریت" زن، ورزش، نشاط" از دیگر موارد پیش بینی شده است که تا آخر بهمن ماه به انجام می رسد. در بخش ورزش شهروندی آقایان نیز، برنامه های متنوعی از جمله رقابت های دارت، تیراندازی، بدمینتون، سوارکاری، رقابت های گروه ها و اقشار خاص(ویژه افراد سندروم داون) و بوچیا انجام پذیرفته است.

به گفته رباطی، همچنین ویژه برنامه ای در راستای اجرای "پویش ملّی دوشنبه های ورزشی " با حضور یکهزار و ۵۰۰ تن از شهروندان پایتخت نشین و گردهمایی پهنه ای ایستگاه های ورزش شهروندی مناطق ۱۵ تا ۲۰ شهرداری به میزبانی شهرداری منطقه ۲۰ نیز از دیگر اقدامات اجرا شده این معاونت در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره تفریحی - ورزشی "بوستان پیروزی" از برنامه های پیش بینی شده اداره تفریحات سازمان ورزش بود که طی دهه مبارک فجر به انجام رسید.

کد خبر 29675
منبع خبر : خبرگزاری مهر