آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ۰۷:۴۰:۴۴
امروز : چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/26 - ۱۹:۰۲:۰۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
اسامی‌ نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اعلام شد

اسامی نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر از طریق فرمانداری‌ها اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه آینده 2 اسفند همزمان با سراسر کشور در 720 شعبه اخذ برای برای انتخاب 4 نماینده در استان بوشهر برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور اندیشیده شده به‌گونه‌ای که  از 720 شعبه رای‌گیری  501 شعبه اصلی و 219 شعبه سیار برای 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر تعیین شده است.

مجید خورشیدی با بیان اینکه 101  کاندیدا در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر تأیید صلاحیت نهایی شدند تصریح کرد: از این تعداد 34کاندیدا برای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، 23 داوطلب برای حوزه انتخابیه دشتستان، 23 نامزد در حوزه دشتی و تنگستان و 21 نفر در حوزه انتخابیه دیر، کنگان، عسلویه و جم  تأیید صلاحیت نهایی شدند.

وی  با اشاره به اینکه در انتخابات مجلس یازدهم  در استان بوشهر 783 هزار نفر حق رای دارند افزود: از این تعداد 420 هزار نفر آقا و 363 هزار نفر خانم و 37 هزار و 659 نفر رای اولی هستند.

اسامی قطعی و نهایی داوطلبان تائید صلاحیت شده در 4 حوزه انتخابیه  استان بوشهر به شرح ذیل اعلام شد:

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم   

1- کورش امیری

2- حسین امیریان

3- اسکندر بهروزی

4- افراز بهزادزاده

5-اشکان پرتو

6- اصغر جعفری

7-علی جمالی

8-  عبدالکریم جمیری

9- محمدرضا جوهری

10- حسین حیدری

11- ضرغام حیدریه

12- خیرالله دشمن زیاری

13- سعید شعبانی

14- مسعود شیرافکن

15- مصیب زارع اصل

16-مهدی صادقیان

17-علی صداقت

18- منوچهری طاهری

19-خلیل عبدالهی

20-حسین لعیان

21- حسین کریمی

22- فاضل کریمی

23- صغری کشفی

24- هدایت‌الله مجیدی

25-رضا محمودی

26-داریوش مستی

27- رضا معمار

28 - منصور نظری سفتجانی

29- غلامرضا هوایی

30- محمدامین وارث

4 نفر در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم انصراف دادند.

حوزه انتخابیه  دشتستان  

1- علی احمدزاده

2- زینت احمدی‌زاده

3- علی آذربان

4- عباس اسدی

5- ابراهیم افسر دیر

6- فاطمه باصولی

7- محسن بنافی

8- سید حبیب الله بحرالعلوم

9-مریم پاسالار

10- سیدحسین جعفری

11-محمد رضا دهقانفرد

12-محمد راهنما

13-سلیمه رستمی

14-علی رحیمی

15- ابراهیم رضایی

16- غلامرضا زیارتی

17-غلامرضا مختاری

18-اصغر صفرپور

19-عبدالرسول مرادی

20- ایرج مزارعی

21-مرتضی نیک‌جو

22- بهنام هنری

23- اسماعیل یاسینی

حوزه انتخابیه  دشتی و تنگستان

1- علی افراشته

2- حسن بارانی

3-صفدر جعفری نژاد

4-نورالله جمالی

5- علی اکبر خورموجی

6-عبدالصمد دولاح

7- محدثه دولاح

8- احسان رزمی نیا

9-عبدالحسین زارعی

10-غلامعلی زارعی

11- علی زینبی

12-عبدالکریم سعیدی

13-عنایت شاکر

14- فرامرز صیادی

15- ریحانه قاسمی

16-علیرضا قائدی حقیقی

17- ماشالله قطب الدین

18-مهدی قلندری

19-غلامحسین کرمی

20- غلامعلی موثق

21- سید امید رضا موسوی

22- عبدالله نجفی اصل

در این حوزه یک نفر انصراف داد

حوزه کنگان دیر، جم و عسلویه   

1- حجت الاسلام موسی احمدی

2- فرهاد اسدی

3- سکینه الماسی

4-احمد بادام فیروز

5- خاتون بحرانی

6-عسکر جلالیان

7- سید حسین حسینی

8-  امین دراهکی

9- عباس رضوی

10-مرضیه دهقانی

11-محمد روشن

12-علی زارعی

13-عبدالستار عبدی

14-سید عطاالله علوی

15-محمد رضا فیروزی

16-محمد کارگر

17- احمد کمالی مطلق

18-مهین مطری‌زاده

19- سید ابوالحسن موسوی

20-سید مهدی موسوی‌زاده

21- بهمنیار واحدی‌پور

انتهای پیام/190

کد خبر 29787
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم