آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ ۰۷:۴۰:۴۴
امروز : چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/26 - ۱۹:۵۸:۴۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
بوشهر| هیئت‌های مذهبی از ورود به جریان‌ها و گروه‌های سیاسی پرهیز کنند

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با اشاره به انتخابات ۲ اسفندماه و با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات گفت: در جریان تبلیغات کاندیداهای مجلس هیئت‌های مذهبی از ورود به جریان‌ها و گروه‌های سیاسی پرهیز کنند.

نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(ع) اظهار داشت: به‌مناسبت میلاد حضرت زهرا(ع) روز شنبه مراسم جشن میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(ع) در سراسر کشور با حضور هیئت‌های مذهبی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ویژه برنامه‌های ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(ع) در مساجد و حسینیه‌ها برگزار می‌شود گفت: در ایام میلاد زهرای اطهر(ع) در راستای معرفی و شناساندن سیره و منش این بانوی بزرگ اسلام مراسم و برنامه‌هایی در استان‌های مختلف برگزار می‌شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور به انتخابات 2 اسفندماه پرداخت و با تاکید بر اهمیت حضور حداکثری در این عرصه سیاسی اجتماعی افزود: در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری حضور پرشور و شعور در عرصه انتخابات امری مهم و ضروری است چرا که این حضور تمام ترفندهای دشمنان را ناکام می‌کند.

نوشادی با تاکید بر پرهیز هیئت‌های مذهبی به گروه‌های جناحی و سیاسی در عرصه انتخابات تصریح کرد: در جریان تبلیغات کاندیداهای مجلس، هیئت‌های مذهبی از ورود به جریان‌ها و گروه‌های سیاسی پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه تنها مکتب اهل بیت(ع) و دستگاه سیدالشهدا(ع) ماندگار است افزود: برای جلوگیری از خدشه‌دار شدن مکتب اهل بیت(ع) نباید این مکتب تحت شعاع  جریان‌ها و گروه‌های سیاسی قرار بگیرد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور، شان و منزلت مکتب اهل بیت(ع) را بسیار والا و متعالی دانست و تاکید کرد: هیئت‌های مذهبی به‌عنوان سرمایه گران سنگ اجتماعی، دینی و مردمی است و باید در راستای حفظ این جایگاه تلاش شود.

نوشادی معیارهای انتخاب اصلح را بر اساس دیدگاه مقام معظم رهبری دانست و گفت: بصیرت و آگاهی در انتخاب نماینده اصلح  باید مورد توجه قرار بگیرد تا کاندیداهای انقلابی راهی مجلس شوند.

وی ویژگی یک نماینده اصلح را  انقلابی، باتقوا و خداترس دانست و بیان کرد: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی باید افراد متدین، توانمند، انقلابی و کارآمد انتخاب شوند تا مجلسی انقلابی شکل بگیرد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی با بیان اینکه  دشمنان با هدف مایوس کردن  مردم از طریق و راه‌های گوناگون تلاش می‌کنند افزود: هیئت‌های مذهبی در راستای مقابله با اهداف دشمنان  و امیدبخشی به جامعه، باید  زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

انتهای پیام/190/ح

کد خبر 29788
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم