آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ۱۹:۲۳:۳۶
امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/03/31 - ۱۹:۵۱:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۹
این پرواز ادامه دارد...

ایسنا/بوشهر تن تب دیده فوتبال بوشهر روزگارانی است که با فراز و نشیب های یک تیم سفید پوش همراه و همگام است و این پرنده محبوب جنوب که هرگاه بال می گشاید سایه افتخار و شادمانی را بر این کهن دیار می گستراند.

عبدالرضا کللی، فعال ورزشی و مدیر روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر امروز و پس از برد ۳ بر یک تیم فوتبال شاهین بوشهر مقابل ماشین سازی تبریز نوشت: "ورزشگاه شهید مهدوی این روزها به سرزمین رویاهای شیرینی تبدیل شده است که فرزندان مکتب دهداری و یادگاران زنده یادان زنگویی، گرانبها، خجسته، تورانی، ثابت، مصلح و... عاشقانه هنرنمایی می کنند تا هوادارانی که با دلتنگی در انتظار پیروزی تیمشان بودند با گامهای استوار و پیروزمندانه مردان غیرتمند سفیدپوش نفس بکشند.

حالا که در پروسه ای چهار ساله پیوند شاهین و شهرداری و شورای شهر با حمایت های کارساز یک تیم پرطرفدار را از لیگ دسته ۲ به لیگ برتر سوق داده می تواند با دقت نظر و تلاشی مضاعف شاهین شهرداری بوشهر را به عنوان یک پدیده در لیگ برتر معرفی کند که تن هر تیمی را در ورزشگاه شهید مهدوی بلرزاند.

لشکر خروشان و پر قدرت میشو کرستیچوویچ این روزها روح امید و نشاط را به یک استان تزریق کرده است، شور و نشاطی هیجان انگیز که هر ستون و خط دفاعی را در برابر حملات شاهین و هوادارانش می شکافد.

این روزها را به خاطر بسپاریم، جدا از بازی های چشم نواز تیم با باز هم از لحاظ فنی نیاز به رفع برخی از نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تیم ضروری به نظر می رسد، آنچه بیش از هر چیز دیگر نمایان است اتحاد و همدلی همه عوامل اعم از مدیریت، کادر فنی و سرپرستی، بازیکنان، هواداران و رسانه هاست، پس اختلاف سلیقه های کوچک خانوادگی را کنار بگذاریم و این حلقه یکدل و پر امید را همچنان تقویت و ادامه دهیم. این پرواز ادامه دارد..."

به گزارش خبرگزاری محار، شاهین برای اولین بار در ادوار حضورش در لیگ برتر موفق به کسب ۳ پیروزی پیاپی شده که این هت تریک رویایی به نام "میشو کرستیچوویچ" مرد پرتلاش و با انگیزه کروات ثبت شده است. 

انتهای پیام

کد خبر 29816
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا