آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ۱۹:۲۳:۳۶
امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/03/31 - ۱۹:۵۳:۴۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۳
انتخابات مجلس در 720 شعبه اخذ رای استان بوشهر برگزار می‌شود‌

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح فردا جمعه دوم اسفند در ۷۲۰ شعبه اخذ رای استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، تبلیغات نامزد‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح  امروز برابر قانون و بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات کشور پایان یافت.

با پایان یافتن مهلت زمان تبلیغات کاندیداهای مجلس، 24 ساعت سکوت انتخاباتی است که بر این اساس نامزدها اجازه تبلیغات ندارند.

ماراتن تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای استان بوشهر با شور و حرارت خاصی در این مدت انجام شد و نامزدها از شیوه‌های مختلف از نصب پوسترو بنر گرفته تا سخنرانی، حضور در جمع مردم ، فضای مجازی به معرفی خود و برنامه هایشان پرداختند.

نامزدهای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در مدت تعیین شده برای تبلیغات با شعارها و برنامه‌های گوناگون سعی در جذب مخاطبان می‌کردند که فضای انتخاباتی در استان با حضور آحاد مختلف مردم بسیار پرشور بود.

برخی کاندیداهای استان بوشهر حضور پررنگ‌تری در مجامع مردمی و تبلیغات در فضای حقیقی داشتند و برخی نیز به فعالیت در فضای مجازی یا نصب چند عکس و بنر اکتفا کردند.

در4 حوزه انتخابیه استان مردم تا پاسی از شب در ستاد کاندیدای مورد حمایت خود فعالیت داشتند و سعی در جذب رأی بیشتر داشتند که شب گذشته این مهم به اوج خود رسید.

انتخابات در استان بوشهر در 720 شعبه اخذ رای در 4 حوزه انتخابیه برگزار می‌شود

یازدهمین دوره انتخابات مجلس فردا در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود و بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات استان 720 شعبه اخذ رای شامل 501 شعبه ثابت و 219 شعبه سیار  برای برگزاری انتخابات در استان تعیین شده است.

مجید خورشیدی، تعداد واجدان شرایط رای در استان بوشهر را 783 هزار نفر دانست و اظهار داشت: از این تعداد 420 هزار نفر مردان و 363 هزار نفر بانوان تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به داوطلبان این دوره انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از 101 داوطلب تایید شده نهایی استان بوشهر با انصراف 25 درصدشان اکنون به 76 کاندیدا رسیده است که 4 نفر  از کاندیداها در 4 حوزه انتخابیه، فردا با حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های  اخذ رای انتخاب و راهی مجلس می‌شوند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تعداد کاندیداهای انتخابات در 4 حوزه این استان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد:در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم 27 کاندیدا، حوزه دشتستان 18 نفر، حوزه دشتی و تنگستان 15 داوطلب و در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه 16 کاندیدا در عرصه انتخابات حضور دارند.

خورشیدی از احزاب، گروه‌های سیاسی، نامزدها، هواداران و عموم مردم خواست با پایان مهلت زمان تبلیغات، از انجام هر گونه فعالیت تبلیغی له یا علیه نامزد‌ها پرهیز کنند و هنگام حضور در شعب اخذ رأی هم از همراه داشتن هر گونه اقلام یا نماد تبلیغاتی نظیر عکس، بروشور و دیگر علائم خودداری کنند.

مردم از هم اکنون با انتخاب کاندیدای مورد نظر خود را برای انتخاب نامزدی اصلح و انقلابی آماده کرده‌‌اند

حسین درویشی یکی از شهروندان جوان بوشهری که تا پاسی از شب در ستاد تبلیغات یکی از کاندیداها  حضور داشت با تاکید بر شرکت در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی اظهار داشت: بدون شک حضور همگان در انتخابات آثار و تبعات گوناگونی در جامعه دارد که یکی از آنها شرکت در سرنوشت آینده نظام است.

وی، ناکامی دشمنان را از دیگر آثار حضور در انتخابات دانست و تاکید کرد: دشمنان که از مدت‌ها قبل برای عدم شرکت مردم در انتخابات با انواع تبلیغات از طریق رسانه‌های تحت پوشش و فضاهای مجازی اقدام کرده‌اند، با حضور در این عرصه دشمنان بار دیگر ناامید و ناکام می‌شوند.

دختر جوان دانشجوی بوشهری هم با بیان اینکه حضور نیافتن در انتخابات اهداف دشمن را محقق می‌کنیم گفت: دشمنان ایران اسلامی برای رسیدن به برنامه و اهداف خودسعی در ناامید کردن مردم به ویژه جوانان می‌کنند که باید در این عرصه با شرکت گسترده آنان را ناکام کنیم.

یکی از بازاریان بوشهری نیز با بیان اینکه تمام مشکلات اقتصادی حاکم در جامعه با ترفندهای دشمنان ایجاد شده تاکید کرد: داشتن مجلسی توانمند و کارآمد می‌تواند دولت قوی شکل دهد که در این راستا با حضور و انتخاب فردی اصلح و انقلابی این مهم را محقق می‌کند.

وی بیان کرد:حضور در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی بر همه واجدان شرایط تکلیف و وظیفه است.

رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از ساعت 8 صبح فردا جمعه 2  اسفند در 4 حوزه انتخابیه استان بوشهر برای انتخاب 4 نماینده آغاز می‌شود.

انتهای پیام/190/ش

کد خبر 30217
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم