آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ۲۰:۰۰:۱۹
امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/03/31 - ۲۰:۰۷:۵۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۵
شهرداران استان بوشهر موظف به ضدعفونی ناوگان و مراکز عمومی هستند

بوشهر- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: شهرداران استان بوشهر موظف به ضدعفونی ناوگان حمل‌ونقل و مراکز عمومی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ستوده عصر سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: دهیاران و شهرداران استان بوشهر با دانشگاه علوم پزشکی در راستای مقابله با ویروس کرونا همکاری لازم را داشته باشند.

وی با تأکید بر توجه به اطلاع‌رسانی دقیق برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: مشکلی که روزهای اخیر گریبان گر برخی نقاط کشور شده بحث شیوع ویروس کرونا است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، فرودگاه‌ها را یکی از مبادی ورودی استان دانست و بیان کرد: یکی از مبادی ورودی استان بوشهر فرودگاه‌ها هستند که پیرو مصوبه مدیریت بحران، به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مأموریت داده شد که تیم بازرسی و بهداشتی را در فرودگاه‌های استان بوشهر مستقر کند.

وی تصریح کرد: مسافرانی که از دیگر استان‌ها وارد بوشهر می‌شوند مورد چک و بازرسی قرار گیرند و احیاناً اگر مسافر و یا گردشگری دچار مشکلی باشد بتوان آن را شناسایی کرد تا از شیوع این ویروس جلوگیری شود.

ستوده بابیان اینکه برای مقابله با این ویروس نیاز به عزم ملی برای اطلاع‌رسانی دقیق است افزود: پیرو مصوبه مدیریت بحران استان بوشهر شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان بوشهر موظف هستند نهایت همکاری با تمام ظرفیت‌ها با دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام دهند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تأکید بر ضدعفونی مراکز عمومی شهرها و روستاها به صورت مستمر و مرتب خاطرنشان کرد: شهرداری‌های استان بوشهر موظف هستند ناوگان عمومی حمل‌ونقل را به صورت مداوم ضدعفونی کنند.

ستوده از تشکیل تیم بازرسی حوزه عمرانی استاندار بوشهر خبر داد و بیان کرد: با تشکیل تیم بازرسی حوزه عمرانی استانداری بوشهر تمام عرصه‌ها مرتب رصد می‌شود و مورد بازدید قرار می‌گیرد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: با اطلاع‌رسانی دقیق، رعایت بهداشت فردی با همکاری مردم استان بوشهر ان‌شالله این مشکل پشت سر گذاشته می‌شود.

کد خبر 30562
منبع خبر : خبرگزاری مهر