آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ ۱۹:۲۳:۳۶
امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - 2020/03/31 - ۱۹:۴۵:۳۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۶
پاسگاه دریابانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در بوشهر افتتاح شد‌

فرمانده مرزبانی استان بوشهرگفت: پاسگاه دریابانی «عامری» به نام پاسگاه مرزی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین و افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد ظهر امروز در آیین  افتتاح نامگذاری پاسگاه مرزی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان تنگستان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: به منظور ارج گذاری به مقام شامخ سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت و مجاهدت‌های مخلصانه آنها، پاسگاه مرزی «عامری» به نام پاسگاه مرزی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شد.

وی ضمن اشاره به رشادت‌های سردار سپهبد قاسم  سلیمانی در نابودی داعش و تلاش‌های مثال زدنی وی در ایجاد نظم و امنیت در خارج از مرز‌های ایران و جبهه‌ مقاومت گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ سردار قاسم سلیمانی در همه این سالیان بوده و با رفتن او به حول و قوه الهی کار و راه او متوقف و بسته نخواهد شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر با تاکید بر ادامه راه شهیدان مقاومت افزود: هدف و راه این شهید و همه شهیدان، توسط مرزداران و مرزبانان مخلص و جان برکف و گوش به فرمان و تا آخرین قطره خون، متوقف و بسته نخواهد شد.

سردار رضایی‌نژاد با تاکید بر فعالیت شبانه‌روزی دریابانی در مقابله با متخلفان خاطر نشان کرد: نیروهای دریابانی با همکاری و تعامل مرزنشینان و ساحل نشینان استان بوشهر در راستای مقابله با متخلفان از جمله قاچاقچیان از هیچ کوششی فرودگذاری نمی‌کنند و تمامی مبادی ورودی برای این متخلفان ناامن است.

وی، با اشاره به حضور نیروهای دریابانی در اعماق مختلف دریا در طول سواحل استان بوشهر در خلیج فارس تصریح کرد:  در 2 سال اخیر پاسگاه‌‌های دریابانی استان بوشهر به 4 شناور 60 فوتی که توانایی حضور تا اعماق مختلف دریا دارند مجهز شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهربا قدردانی از تعامل و همکاری مردم ساحل نشین استان بوشهر با نیروهای دریابانی افزود:  استیفای حقوق دولت و مرزنشینان راهبرد اصلی فرماندهی مرزبانی و همکاری مردم در این راستا ستودنی است.

در این مراسم از خانواده شهید احمدی‌جوان از شهدای مدافع حرم تنگستان تجلیل شد.

انتهای پیام/190/ش

کد خبر 30598
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم