آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۷:۰۶
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۲۰:۲۵:۱۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
ارسطو زاده

در راستای مبارزه با ویروس کرونا

به گزارش محار نیوز : 

 امروز ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ، محمدحسین ارسطوزاده خبر از تعطیلی یک واحد مهمانسرا در استان بوشهر داد و گفت : «بازرسین ستاد این اداره کل در بررسی های صورت گرفته یک واحد مهمانسرا که بصورت غیر قانونی اقدام به پذیرش مسافر نموده بود را پس از طی مراحل قانونی و با همکاری و همراهی مراجع قضایی و انتظامی نسبت به تخلیه و تعطیلی واحد مذکور اقدامات لازم را صورت دادند ».

ارسطوزاده همچنین از پلمب تعدادی خانه مبله و آمار گزارشات مردی خبر داد و تصریح کرد : «تا کنون ۶ خانه مسافری با دستور قضایی پلمب شده اند و تعداد ۱۵ واحد نیز تخلیه و تعطیل شده است ».

مدیرکل میراث فرهنگی استان بوشهر ادامه داد : « تعداد ۵۰ مورد تاکنون گزارش تخلف از اجاره خانه های مسافری داده شده است که از این تعداد ۳۰ مورد تلفنی و از طریق شماره ۳۳۳۲۳۱۷۷ و تعداد ۲۰ مورد گزارش نیز از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۷۷۷۳۲۴۵۵ گزارش شده است که بزودی شماره های شهرستانها نیز اعلام خواهد شد ».

محمدحسین ارسطوزاده در پایان ضمن تشکر از مراجع قضایی ، انتظامی و همچنین مردم در همکاری برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا گفت : « با هر شخصی که بخواهد با جان مردم اینچنین معامله کند برخورد خواهیم کرد زیرا در شرایط کنونی اهمیت سلامت همگانی برای ما ویژه خواهد بود ».

تلفن جهت گزارشات مردمی از خانه های مبله : ۰۷۷۳۳۳۲۳۱۷۷

کد خبر 31124
منبع خبر : میراث فرهنگی