آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۸:۳۷:۰۶
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۲۰:۱۶:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
مدیر کل میراث بوشهر ارسطو زاده

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر همچنین از ممنوعیت هر گونه تجمع در اماکن عمومی و تاسیسات گردشگری گفت

به گزارش محار نیوز : 

کمیته پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر و با همکاری و همیاری دستگاههای قضایی و انتظامی استان بوشهر تشکیل شد .

محمدحسین ارسطوزاده خبر از تشکیل این کمیته در اداره کل داد و اضافه کرد : « در راستای سیاست های وزارت متبوع این کمیته تشکیل شده تا در کنار هموطنان در جهت جلوگیری از انتشار ویروس کرونا همگام و هم قدم باشد و طبق دستورالعمل مسیر را پیش رود ».

ارسطوزاده ادامه داد : « در این راستا دبیرخانه این کمیته بصورت شبانه روزی منتظر دریافت شکایات ،انتقادات و پیشنهادات شهروندان از تخلفات تاسیسات گردشگری با شماره ۰۷۷۳۳۳۲۳۱۷۷ است ».

او روند بررسی و بازرسی از شکایات را مثبت شمرد و گفت : «تاکنون گزارشات متعددی شده است که اغلب اجاره منازل مبله است و تا کنون نسبت به تعطیلی و پلمب نزدیک به ۳۰ واحد اقدام شده است ».

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر همچنین از ممنوعیت هر گونه تجمع در اماکن عمومی و تاسیسات گردشگری گفت و تصریح کرد :«با توجه به دستورالعمل های اجرایی ابلاغ شده تمامی تجمع ها در اماکن عمومی ممنوع می باشد و از این رو جشن نوروزگاه سال ۱۳۹۹ استان بوشهر نیز برگزار نخواهد شد و امیدواریم که با برنامه ریزی در این زمینه پس از مساعد شدن وضعیت جایگزینی برای آن اعلام و اجرا کنیم ».

کد خبر 31148
منبع خبر : میراث بوشهر