آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ ۰۷:۵۲:۱۲
امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/29 - ۱۱:۵۰:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۱
کمک بیش از ۱۸۰ میلیارد ریالی حامیان نیکوکار بوشهری به ایتام

بوشهر- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از کمک ۱۸۲ میلیارد ریال حامیان نیکوکار بوشهری به ایتام در سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد لطفی بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران بوشهر اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که طی ۲۰ سال گذشته در کمیته امداد اجرایی شده، طرح اکرام ایتام است که با حضور خیرین نیکوکار موفقیت‌آمیز بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در بهمن‌ماه سال گذشته پویش جذب حامی در سطح کشور اجرایی شد که در قالب آن، ادارات کل کمیته امداد در سراسر کشور تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال، جذب یک‌میلیون نفر حامی را در دستور کار قرار داده‌اند.

لطفی عنوان کرد: سهم استان بوشهر در این پویش، جذب ۱۶ هزار حامی نیکوکار بود که طی ماه‌های بهمن و اسفند سال گذشته موفق به جذب ۱۳ هزار حامی شده‌ایم.

وی با قدردانی از مردم خیر و نوع‌دوست استان بوشهر، ادامه داد: بر اساس شاخص‌های مرکز، استان بوشهر موفق شد طی دو ماه به جای جذب ۸ هزار نفر حامی در این پویش، ۱۳ هزار حامی را جذب کند که از این حیث با تحقق ۱۳۳ درصدی در رتبه اول کشور قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۲۷ هزار خیر حامی ایتام در استان بوشهر، ۱۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به هفت هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر کمک کرده‌اند.

کد خبر 32258
منبع خبر : خبرگزاری مهر