آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۰۸:۳۲
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/30 - ۱۱:۱۲:۵۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهر اهرم با همکاری ندسا

ایسنا/بوشهر شهردار اهرم از ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی شهر اهرم با کلیه امکانات و تجهیزات با همکاری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان بوشهر خبر داد.

شهردار اهرم درباره این عملیات گفت: عملیات بزرگ ضدعفونی و گندزادیی معابر و اماکن عمومی شهر اهرم با کلیه تجهیزات و امکانات و تمامی ظرفیت نیروی انسانی انجام شد.

قاسم شکوه افزود: از بدو شیوع ویروس کرونا در کشور با برنامه ریزی و زمان بندی صورت گرفته در طول هفته چندین بار جهت جلوگیری از شیوع این ویروس سطح شهر، اماکن عمومی، بازار روز، ورودی بانک‌ها و ادارات و پارک های شهر اهرم شستشو و ضدعفونی می شود.

وی ادامه داد: در راستای همین برنامه ریزی امروز ۱۲ فروردین عملیات ضدعفونی کلیه خیابان‌ها، محلات و شهرک ها، مسکن مهر و خیرین، بازار و دیگر اماکن شهر اهرم با همکاری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه استان و با فراهم نمودن تجهیزات و ماشین آلات لازم و با حضور نیروهای خدوم شهرداری و سپاه انجام شد.

شهردار اهرم ضمن تقدیر ویژه از نیروهای تلاشگر منطقه دوم دریایی سپاه تصریح کرد: امروز علاوه بر نیروی های خدوم نیروی دریایی سپاه، کشاورزان زحمتکش شهر نیز به یاری شهرداری آمدند که این عزیزان پنج دستگاه تراکتور و وانت مجهز به دستگاه سم پاش را برای ضدعفونی شهر مهیا و در اختیار گذاشتند.

انتهای پیام 

کد خبر 32426
منبع خبر : خبرگزاری ایسنا