آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ ۱۷:۴۱:۰۶
امروز : دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/25 - ۱۸:۳۷:۲۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
فرمانده سپاه بوشهر: 283 میلیارد ریال کمک معیشتی سپاه به نیازمندان استان بوشهر تحویل شد‌

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌ مومنانه خبر داد و گفت: تاکنون سپاه استان بوشهر ۲۸۳ میلیارد ریال در قالب ۱۴۷ هزار بسته معیشتی به نیازمندان استان تحویل داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر با تبریک عید سعید فطر و گرامیداشت سوم خرداد آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس و با بیان اینکه سپاه در عرصه مقابله با کرونا خوش درخشید اظهار داشت: در این عرصه 80 هزار و 789  اماکن و نقاط مختلف استان بوشهر توسط نیروهای بسیجی ضدعفونی شد.

وی، از تولید 2 میلیون و 843 هزار عدد ماسک خبر داد و بیان کرد: در مجموع توسط نیروهای بسیجی و سپاه استان بوشهر 3 میلیون و 870 هزار ماسک و دستکش یکبار مصرف در اختیار عموم مردم گذاشته شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به فعالیت 11 هزار و 707 نفر نوبت در عرصه مقابله با کرونا گفت: گروه‌های جهادی تخصصی درمانی، بهداشتی، دانشجویی و بسیجی تاکنون در بخش‌های مختلف مقابله با کرونا با 11 هزار و 707 نوبت گروه جهادی، 182 هزار381 نفر روز فعالیت کرده‌اند.

سردار رزمجو با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و اطلاع‌رسانی در عرصه مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: تاکنون 176 هزار و 333 مورد اقلام فرهنگی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از سوی سپاه استان بوشهر انجام شده است.

وی، با اشاره به اجرای طرح‌های غربالگری تشخیص ویروس کرونا تصریح کرد: در این راستا با هماهنگی کادردرمانی، شبکه‌های بهداشتی درمانی با تشکیل تیم‌های بسیجی، یک میلیون و 58 هزار نفر غربالگری کرونا شده‌اند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در مرحله نخست این رزمایش 40 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد که 2 هزار و 200 بسته آن به ارزش هرکدام 500 هزار تومان مربوط به فرمانده کل سپاه بود.

سردار رزمجو ارزش بسته معیشتی مرحله نخست توزیع شده میان نیازمندان استان بوشهر را 120 میلیارد ریال دانست و افزود:  این بسته‌های معیشتی توسط سپاه، نواحی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج میان افراد نیازمند استان بوشهر توزیع شده است.

وی، به مرحله دوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه پرداخت و خاطرنشان کرد: در این مرحله 41 هزار بسته معیشتی با همکاری سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، نیروگاه اتمی، خیران، آستان قدس رضوی، نواحی و پایگاه‌های مقاومت بسیج به ارزش 123 میلیارد ریال میان نیازمندان در استان بوشهر توزیع شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه 7 خرداد توزیع  بسته معیشتی  در مرحله سوم رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه  آغاز می‌شود افزود: در این مرحله تاکنون 11 هزار بسته معیشتی آماده شده که تا 20 هزار بسته افزایش می‌یابد و میان افراد نیازمند شناسایی شده توزیع می‌شود.

سردار رزمجو ارزش بسته‌های معیشتی در مرحله سوم را 33 میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: در این راستا از سوی فرمانده کل سپاه 7 هزار کسیه برنج به ایثارگران در بخش‌های مختلف توزیع می‌شود.

وی، ارزش کل محموله‌های معیشتی در 3 مرحله را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: تاکنون سپاه استان بوشهر 283 میلیارد ریال در قالب 147 هزار بسته معیشتی به نیازمندان استان تحویل داده است.

انتهای پیام/190/ش

کد خبر 34934
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم