آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ ۱۹:۵۶:۰۵
امروز : دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020/05/25 - ۲۰:۰۷:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
تعویق احتمالی دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی بسکتبال کاپ آسیا

کنفدراسیون بسکتبال آسیا بررسی زمان دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا و تعویق احتمالی آنها را در دستور کار قرار داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری رقابت های انتخابی بسکتبال برای تعیین ۱۶ تیم شرکت کننده در مسابقات ۲۰۲۱ کاپ آسیا از سال گذشته آغاز شد.

تیم ملی بسکتبال ایران که در گروه E این رقابت ها با تیم های عربستان، قطر و سوریه همگروه است، اسفندماه سال گذشته در پنجره نخست انتخابی و در رقابت با قطر و عراق به برتری دست یافت. هر دو دیدار به میزبانی ایران و در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار است دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا سال جاری برگزار شود اما کنفدراسیون بسکتبال آسیا از تعویق احتمالی زمان دیدارهای این دو پنجره خبر داده است.

به گفته رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، فیبا آسیا دو روز پیش در ایمیلی به کشورهای شرکت کننده در انتخابی کاپ آسیا و از جمله ایران، اعلام کرده که به خاطر بحران کرونا زمان برگزاری دیدارهای پنجره دوم و سوم انتخابی کاپ آسیا بررسی و احتمالا تاریخ های جدیدی برای آنها تعیین خواهد شد.

بر اساس برنامه اولیه، دو دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا آذرماه و برابر عربستان و سوریه برگزار می شود. ملی پوشان کشورمان  ۷ آذرماه (۲۷ نوامبر) در تهران به مصاف تیم ملی عربستان می روند و ۱۰ آذرماه (۳۰ نوامبر) هم در سوریه با تیم ملی این کشور دیدار می کنند.

همچنین در چارچوب پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا، تیم ملی ایران ۳۰ بهمن (۱۸ فوریه) میزبان قطر خواهد بود و ۳ اسفندماه (۲۱ فوریه) هم در عربستان به میدان خواهد رفت.

کد خبر 34992
منبع خبر : خبرگزاری مهر