آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۹:۲۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
بی‌غم: می‌خواهیم با قاطعیت قهرمان آسیا شویم/ تیم ویتنام دونده است

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: امیدوارم قدم آخر را در جام باشگاه‌های آسیا با قاطعیت برداریم و قهرمانی را به ایران بیاوریم.

حمید بی غم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره صعود تیم فوتسال مس سونگون ایران به فینال جام باشگاه های آسیا و رویارویی با تیم تای سون نام ویتنام در فینال گفت: ابتدا به خانواده فوتسال تبریک می گویم. امیدوارم قدم آخر را هم با قاطعیت برداریم و قهرمانی را به ایران بیاوریم. خدا را شکر از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی هستیم. هدف بازیکنان این است با بیشترین تلاش قهرمانی را به دست بیاورند.

وی تاکید کرد: تای سون نام ویتنام تیم خوبی است و فشار روی توپش زیاد است. آنها تیم حریف را پِرِس می کنند و فشار زیادی به بازیکن صاحب توپ می آورند. امروز تمرین نهایی را انجام می دهیم تا فردا راحت تر و بهتر نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتسال مس ادامه داد: فینال که همیشه بازی سختی است. تیم تای سون نام پیش از این بانک بیروت و ناگویا ژاپن را برده است و دست و پا بسته نیست ولی ما هم ایران هستیم. بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند.

بی غم در پاسخ به این سئوال که نقطه قوت تیم تای سون نام چیست؟ گفت: تیمی که تا اینجا آمده است، تیم خوبی است. نمی شود گفت این تیم مشخصه خاصی ندارد و یا فقط یک روش دارد. تیمی که به فینال می رسد حتما برنامه های مختلفی دارد. مهمترین فاکتور موفقیت آنها دوندگی است. بازیکنان ویتنام بسیار دونده هستند؛ حالا چه از حریف خود جلو باشند چه عقب. آنها هیچ موقع از لحاظ انگیزشی پایین نمی آیند.

سرمربی تیم فوتسال مس تصریح کرد: بازیکنان تای سون نام خوب دفاع می کنند و خوب ضد حمله می زنند. اگر بتوانیم بازی را کنترل کنیم و ضد حمله به تیم حریف ندهیم می توانیم قهرمان شویم. من نسبت به توانمندی بازیکنان خودم بسیار امید دارم. می دانم این بازیکنان توان قهرمانی را دارند.

کد خبر 4209
منبع خبر : خبرگزاری مهر