آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۹:۴۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
شفر بازیکن شناس است/ تراکتور مقابل استقلال حرفی برای گفتن نداشت

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آبی پوشان بازی خیلی خوبی مقابل تراکتورسازی به نمایش گذاشتند و از هر لحاظ شایسته این پیروزی بودند.

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال روز گذشته و در جریان دیدار آبی پوشان مقابل تراکتورسازی از دو پیشکسوت این باشگاه تجلیل و قدردانی نمود. ایوب اصغرخانی و همایون مشتری پیشکسوتانی بودند که از آنها تجلیل شد.

ایوب اصغرخانی مربی پیشین تیم‌های پایه استقلال که در این فصل هم بازیکنانی مثل رضا آذری و شاهین طاهرخانی که در تیم اصلی استقلال حضور دارند از شاگردان وی در تیم های پایه استقلال بودند، بعد از دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این بهترین بازی فصل استقلال بود. این تیم روند رو به جلویی دارد و بازی به بازی بهتر می‌شود. استقلال آنقدر خوب بود که تراکتورسازی مقابل آن حرفی برای گفتن نداشته باشد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: این یکی از راحت ترین بازی‌های استقلال مقابل تراکتورسازی در سالهای اخیر بود. مدتها بود ندیده بودیم که آبی پوشان راحت تراکتورسازی را ببرند اما امروز این اتفاق افتاد. نه این که تراکتورسازی خیلی ضعیف باشد، بلکه این استقلال بود که خیلی خوب و منطقی ظاهر شد و همه دقایق بازی را به کنترل خود در آورد.

هافبک پیشین آبی پوشان تصریح کرد: خوشبختانه خریدهای جدید استقلال خوب هم بودند و در راس آنها مرتضی تبریزی بود که در همان بازی اول توانست گلزنی کند. ضمن این که روح الله باقری هم بازیکن بسیار مفیدی است و با این که از لیگ یک به لیگ برتر و تیم بزرگی مثل استقلال آمده نشان داد که ظرفیت‌های حضور در این تیم بزرگ را دارد.

اصغرخانی با تمجید از عملکرد بازیکنان جدید استقلال گفت: شفر نشان داد که در شناخت بازیکن ید طولایی دارد و انتخاباتش کاملا درست است. من روزهای خوبی برای استقلال در هفته‌های پیش رو می‌بینم و امیدوارم که اوج عملکرد این تیم را در دیدار مقابل السد شاهد باشیم. 

کد خبر 4220
منبع خبر : خبرگزاری مهر