آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۱:۰۲:۳۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
صدا و سیما در معرفی مفاخر استان بوشهر به جامعه تلاش کند

معاون استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در تنویر افکار عمومی گفت: با توجه به این جایگاه، صدا و سیما در معرفی و شناساندن مفاخر استان بوشهر به جامعه تلاش کند.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، مجید خورشیدی ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران صداوسیما با بیان اینکه خبر به معنای اطلاع رسانی است اظهار داشت:با توجه به جایگاه رسانه در جامعه به عنوان رکن چهارم دمکراسی، رسانه‌ها و اصحاب خبر در این جوامع نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در انعکاس به موقع خبرها و رویدادها بیان کرد: اگر خبرنگار در هنگام تهیه خبر وجدانش از تهیه آن خبر اغنا شد پس این اطمینان وجود دارد که وجدان عمومی هم از آن خبر راضی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان برای ناامیدی جامعه اسلامی و ایجاد فاصله بین مردم با مسئولان نظام، برنامه‌ریزی کرده‌اند افزود:در فضایی که دشمنان سعی دارند ناامیدی را در کشور ایجاد کنند این رسانه ملی است که می‌تواند با امیدآفرینی عملکرد دشمنان را خنثی کنند.

خورشیدی بخشی از خبرها در رسانه ملی را مربوط به هویت محلی  دانست و گفت:استان بوشهر از پیشگامان رسانه و دارای شخصیت‌های  منحصر به فرد و هویت فرهنگی غنی است که باید آن را به کشور معرفی کرد.

وی با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در تنویر افکار عمومی بر شناساندن مفاخر استان به جامعه تاکید کرد و افزود:با توجه به قابلیت‌ها و توانمندی‌های استان در بخش‌های مختلف، رسانه صدا و سیمای بوشهر ضمن شناساندن این ظرفیت‌ها در معرفی مفاخر استان بوشهر به جامعه تلاش کند.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه اعتماد سازی  و جلب مخاطب یکی از موارد مهم در عرصه صدا و سیما است  بیان کرد: با توجه به تعدد رسانه‌ها به ویژه در فضای مجازی، صدا و سیما باید سرعت بخشی در انعکاس رویدادها ضمن جلب اعتماد عمومی نقش قوی و تاثیرگذار خود را در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی حفظ کند.

انتهای پیام/م

کد خبر 4226
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم