آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۰:۵۵:۵۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
بوشهر|مشکل آب دشتستان با اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن برطرف می‌شود

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های مستمر برای حل بحران آب آشامیدنی دشتستان گفت: با تدوین و تصویب برنامه ویژه، مشکل آب دشتستان با اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن برطرف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، محمدباقر سعادت ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای بوشهر، جایگاه خبرنگاران در جامعه را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و اظهار داشت: پیشرفت و توسعه جامعه با تعامل و همکاری اصحاب رسانه محقق می‌شود که این خود جایگاه  و نقش خبرنگاران در جامعه را نشان می‌دهد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر امیدآفرینی، شفاف‌سازی و بیان واقعیت‌ها را رسالت اصلی خبرنگاران دانست و تاکید کرد: رسانه و خبرنگاران رسالت مهم و سنگینی برعهده دارند یکی از وظایف بسیار مهم آن شفاف سازی است.

سعادت با بیان اینکه خبرنگار به‌عنوان پاسدار و امانت‌دار حق‌الناس در حوزه افکار عمومی است گفت: اگر خبرنگاران، مطبوعات و رسانه‌های مکتوب، واقعیت‌های موجود در جامعه را با دقت و درستی انعکاس دهند جامعه و افکار عمومی  از بسیاری مشکلات رهایی می‌یابد.

وی با تاکید بر نقش مهم شفاف‌سازی در راستای مقابله با فساد  گفت: با حضور به موقع خبرنگاران در عرصه  اطلاع رسانی  و شفاف سازی، مفسدان به خود اجازه نمی‌دهند به بیت المال و بودجه کشور دست درازی کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این نکته که اگر گاهی در جامعه بی اعتمادی احساس شود نتیجه سانسور کردن واقعیت‌هاست گفت: در این صورت وظیفه و رسالت مطبوعات این است که واقعیت‌ها را بدون سانسور و بزرگ‌نمایی انعکاس دهند.

سعادت، رسانه‌ها را چشم و چراغ مردم  و جامعه دانست و تصریح کرد: مردم به رسانه‌‌ها اعتماد دارند و با حضورخبرنگاران در تمام عرصه‌ها این رسالت محقق می‌شود.

وی با اشاره به نقش خبرنگاران در بحران‌ها و مشکلات آب آشامیدنی دشتستان بیان کرد: انعکاس این مشکلات به مسئولان بدون شک در تسریع در حل مشکلات اثر بخش است چراکه مشکل آب دشتستان با پیگیری خبرنگاران، مسئولان استان بوشهر از جمله استاندار و نمایندگان مردم در مجلس به نتیجه مطلوبی رسید.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح آب شیرین‌کن در مناطق مختلف دشتستان خبرداد و گفت:  با تدوین  و تصویب برنامه ویژه، مشکل آب دشتستان با اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن برطرف می‌شود.

انتهای پیام/م

کد خبر 4227
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم