آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۴:۲۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
بازیکن بلاتکلیف همچنان در تمرین استقلال

جابر انصاری را می‌توان بلاتکلیف ترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران دانست که همچنان در تمرینات آبی پوشان حضوری فعال و چشمگیر دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، جابر انصاری باوجود داشتن قرارداد با استقلال در لیست مازاد شفر قرار گرفت اما باشگاه همچنان تکلیف این بازیکن را مشخص نکرده است تا انصاری با علم به این که در لیست آبی پوشان برای فصل جاری قرار ندارد حضور فعالی در تمرینات این تیم داشته باشد.

انصاری همچنان تحت قرارداد باشگاه استقلال است اما در پایان فصل در لیست مازاد این تیم قرار گرفت و بعد از چند روز حضور در اردوی پیش فصل از لیست سفر به ترکیه خط خورد تا وجود نامش در لیست مازاد علنی شود. اما بعد از بازگشت استقلال از ترکیه و خالی ماندن دست شفر از نقل و انتقالات رویکرد استقلال به انصاری تغییر کرد و بار دیگر از او خواستند تا در تمرینات حضور پیدا کند.

بعد از آن بود که امیر حسین فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال توانست خریدهای تازه‌ای برای خط حمله این تیم انجام دهد و بازیکنانی مثل تبریزی و الحاجی گرو به جمع آبی پوشان اضافه شدند. درخشش روح الله باقری در بازی‌های ابتدایی آبی پوشان نیز مزیدی بر علت شد تا بار دیگر شفر از استفاده از این بازیکن روی بگرداند تا انصاری تبدیل به یک بازیکن بلاتکلیف شود.

با واگذاری پیراهن شماره ۱۱ به مرتضی تبریزی عملا آخرین امیدهای این بازیکن برای بقا در بین آبی پوشان هم به یاس تبدیل شد. اما این موجب نشد تا او تمرینات این تیم را ترک کند.

حالا انصاری با استقلال قرارداد دارد، در لیست این تیم جایی ندارد اما همچنان در تمرینات حضور دارد و تا روزی که تکلیف مطالبات او مشخص نشود بعید است این رویه تغییر پیدا کند. 

کد خبر 4246
منبع خبر : خبرگزاری مهر