آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۷:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
برگزاری تمرینات سپیدرود در رشت/سرمربی جدید به زودی معرفی می شود

رشت- مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه تمرینات این تیم از فردا در ورزشگاه سردار جنگل رشت و زیر نظر « سهیل حق شناس» برگزار می شود از معرفی سرمربی جدید در روزهای آتی خبرداد.

کیومرث بیات در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتخاب خود به عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت به جای «محمد توسلی»، اظهارکرد: امروز طی حکمی از سوی محمد نوین مالک باشگاه به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود انتخاب شدم.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط بحرانی تیم سپیدرود امروز جلسه ای با حضور مالک باشگاه و هیئت فوتبال استان گیلان در رشت برگزار شد، افزود: طی این جلسه به محمد نوین فرصت داده شد تا در کوتاه ترین زمان به پرداختی های بازیکنان و کادر فنی این باشگاه رسیدگی و مشکلات مالی را حل و همچنین سرمربی جدیدی برای تیم تعیین کند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه قرار است نماینده ای از فدراسیون فوتبال با محمد نوین مالک باشگاه نشست برگزار کند، خاطرنشان کرد: مهم ترین محور این نشست رسیدگی به شکایت خداداد عزیزی است.

وی در ادامه تأکید کرد: باتوجه به شرایط موجود وضعیت باشگاه باید طی هفته جاری مشخص شود.

بیات با بیان اینکه در صورت اجرای تعهدات از سوی مالک همچنان حمایت های لازم از سوی مسئولان استان از وی انجام خواهد شد، تصریح کرد: در غیر این صورت با دعوت از خریدار جدید و بررسی شرایط و توانایی مالی تصمیمات لازم اتخاد خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در وضعیت کنونی فردی مسئولیت این باشگاه را قبول نمی کرد بنده با پذیرش این مسئولیت به دنبال حل مشکلات باشگاه هستم.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه تمرینات تیم سپیدرود رو نیز در غیاب خداداد عزیزی و با توجه به شرایط کنونی زیر نظر «سهیل حق شناس» انجام می شود، افزود: تمرینات تیم در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار خواهد شد.

وی تأکید کرد: به زودی سرمربی جدید تیم سپیدرود رشت نیز با کمک فدراسیون فوتبال و مالک باشگاه بعد از حل مشکل خداداد عزیزی معرفی می شود.

کد خبر 4250
منبع خبر : خبرگزاری مهر