آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۰:۵۸:۳۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
نظارت مستمر بر وضعیت بازار بوشهر انجام می‌شود

بوشهر - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: نظارت مستمر بر وضعیت بازار بوشهر انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید زرین‌فر بعد از ظهر شنبه در نشست با مسئولان تعزیرات حکومتی استان بوشهر اظهار داشت: به منظور ایجاد رضایت‌مندی در مردم و جلوگیری از افزایش غیرقانونی قیمت‌ها باید نظارت مستمر بر بازار انجام شود.

وی با اشاره به اینکه انبارها به صورت مستمر بازدید می‌شوند، ادامه داد: علاوه بر گشت‌ها و نظارت بر بازار، برای پیگیری مشکلات و شکایات مردم سامانه‌های خاص ایجاد شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر اضافه کرد: یکی از مطالبات مهم مردم نظارت بر قیمت بلیت پروازها است که در ماه‌های اخیر شاهد افزایش بی‌رویه و غیرقانونی قیمت این بلیت‌ها بوده‌ایم.

وی با اشاره به تخلف دو شرکت آژانس هواپیمایی بوشهر در گران‌فروشی بلیت ‌چارتر خاطرنشان کرد: قیمت‌های بلیت پروازها باید شرایط خاص تعیین شود و نباید این بلیت‌ها با هر قیمتی که این شرکت‌ها بخواهند به فروش برسد.

زرین‌فر افزود: در همین راستا برای دو شرکت چارتر کننده پرونده تخلف در اداره کل تعزیرات حکومتی بوشهر تشکیل شد و با توجه به استقرار دفاتر این شرکت‌ها در تهران و خراسان، رسیدگی به پرونده در مراجع قضایی این استان‌ها انجام می‌شود.

کد خبر 4259
منبع خبر : خبرگزاری مهر