آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۰:۵۶:۲۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۲
هادی پور در فینال حاضر نشد و نقره گرفت/برنامه روز پایانی

عضو تیم ملی کشورمان در مبارزه پایانی به دلیل آسیب دیدگی برابر نماینده کره جنوبی حاضر نشد و به نشان نقره دومین مرحله از رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۸ دست پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آرمین هادی پور که امروز با چهار پیروزی متوالی راهی دیدار نهایی وزن ۵۸- کیلوگرم دومین مرحله از رقابتهای گرندپری راه پیدا کرده بود، در  این مرحله به دلیل آسیب دیدگی و به صلاحدید کادر فنی برابر «جانگ» ازکره جنوبی مبارزه نکرد و به نشان نقره بسنده کرد. 

وی در مبارزات امروز خود «آنتونیو فلسا»  از ایتالیا، «هدی نفاتی» از تونس، و «یون جو جئونگ» قهرمان سال ۲۰۱۷ جهان از کره جنوبی از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. هادی پور در مرحله نیمه نهایی «ویتو دللاکویلا» از ایتالیا را در وقت چهارم و با امتیاز طلایی شکست داد و به دیدار نهایی صعود.

این تکواندوکار سبک وزن تیم ملی کشورمان آخرین بار ۱۱ ماه قبل و در مسابقات گرندپری لندن در مبارزه نهایی به «آرماتانوف» روس باخته و به نشان نقره دست پیدا کرده بود. 

برنامه روز پایانی 

فردا یکشنبه ۲۱ مردادماه و در روز پایانی رقابت‌های اوزان ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم گروه زنان برگزار می‌شود که احمد محمدی به عنوان آخرین نماینده ایران به مصاف رقبای خود می‌رود.
بر اساس قرعه کشی انجام شده احمد محمدی در نخستین مبارزه باید به مصاف «مویسز هرناندز» از دومینکن برود و در صورت برتری رو در روی برنده دیدار کره‌جنوبی و کانادا قرار می‌گیرد.

برای تیم ملی ایران تا کنون آرمین هادی پور یک نشان طلا و ابوالفضل یعقوبی یک نشان برنز  کسب کرده اند. محمد کاظمی، سروش احمدی و سجاد مردانی هم از دور مسابقات کنار رفتند.

این دوره از مسابقات که از روز جمعه با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۵۸ کشور به میزبانی روسیه در مسکو آغاز شده عصر فردا یکشنبه به پایان می رسد.

کد خبر 4269
منبع خبر : خبرگزاری مهر