آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۰:۵۴:۴۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
گام اول کارون اروند خرمشهر با تساوی برداشته شد

اهواز ـ تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر در اولین هفته رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال در برابر حریف خود به تساوی دست یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت‌های هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم های کارون اروند خرمشهر و سرخ پوشان پاکدشت امشب در ورزشگاه نفت و گاز خرمشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

تیم‌های تازه صعود کرده‌ کارون خرمشهر و سرخ‌پوشان پاکدشت در مسابقه‌ای که با رأی کمیته انضباطی بدون حضور تماشاگر در استادیوم نفت‌وگاز خرمشهر برگزار شد، فرصت‌هایی برای گلزنی ایجاد کردند، اما از موقعیت‌های ایجاد شده بهره‌ای نبردند و در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی صفر – صفر رضایت دادند و هرکدام یک امتیاز از هفته نخست لیگ دسته اول دشت کردند.

این بازی را علی‌اصغر مومنی با کمک حمید نادری و بهمن عبداللهی قضاوت کرد و در آن به هادی شکوری و وحید همراز (سرخ‌پوشان) کارت زرد نشان داد. 

تیم کارون اروند خرمشهر با هدایت اکبر میثاقیان و با ترکیب: میکائیل ایمن تراج، ابراهیم کریمی، وحید عسکری، حمید نعمتی، بهتاش میثاقیان، محمد علیزاده، کریم احمدی، مصطفی نوروزی، احسان تأییدی (۸۰- منصور تنهایی)، بهرام رشیدفرخی (۴۶- بهادر عبدی) و احسان پیرهادی (۶۶- علی هزامی) وارد میدان شد. 

همچنین تیم فوتبال سرخ‌پوشان پاکدشت با هدایت فرهاد کاظمی با ترکیب: علی محسن‌زاده، محمد امینی، وحید همراز، هادی شکوری، محمد رحمتی، مصطفی ماهی، پیام ملکیان، هادی ایمانی، امیرحسین فشنگچی (۷۸- محسن طرهانی)، امیرمحمد پناهی (۸۵- عرفان میرزایی) و حسین امامیان (۶۸- حمزه خذیراوی) در برابر حریف صف آرایی کرد. 

کد خبر 4270
منبع خبر : خبرگزاری مهر