آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۲۱:۰۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۴
سپاهان امسال بیش از ۴۰ میلیارد هزینه کرده است

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: تیم سپاهان سال گذشته ۴۰ میلیارد هزینه کرده بود و قطعا هزینه‌های آنها برای این فصل بیشتر هم شده است.

رضا درویش در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تساوی سایپا برابر ذوب آهن در هفته سوم لیگ برتر گفت: بازیکنان ما خوب کار کردند. در کل بازی فقط یک ضربه ایستگاهی و یک شوت از داخل محوطه جریمه به تیم حریف دادیم. ذوب آهن یکی از بهترین تیم های لیگ است ولی ما فرصتهای زیادی را از دست دادیم. به هر حال در بازی قبل شکست خورده بودیم و تیممان بازسازی شده بود. امیدواریم در ادامه نتایج و روندمان بهتر هم بشود.

وی خاطرنشان کرد: جنگ ما با سایر تیم ها نابرابر است. هزینه های استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی، ذوب آهن و سپاهان را ببینید و با هزینه سایپا مقایسه کنید. واقعا شرایط سخت است. ما فقط دو عنصر داریم. اول رشادت و زحمت بازیکنان و دوم خود علی دایی که برای هر تیمی نعمتی است و انگیزه زیادی به بازیکنان می دهد.

مدیرعامل سایپا درباره اینکه امیر قلعه نویی مدعی شده هزینه سپاهان زیاد نیست و تیم های دیگر نباید به سپاهان کاری داشته باشند، تاکید کرد: من طبق آماری که سازمان لیگ امسال و پارسال داده بود، صحبت کردم. سپاهان سال گذشته ۴۰ میلیارد تومان هزینه کرده بود. امسال هم حداقل ۱۰ تا ۱۵ درصد بیشتر هزینه کرده اند. آنها بازیکنان خارجی هم گرفته‌اند که زیر ۳۰۰ هزار دلار قرارداد ندارند.

درویش ادامه داد: البته اینکه تیم ها هزینه کنند بد نیست. اتفاقا کار خوبی است. وقتی تیمی برای جنگ در یک میدان وارد می شود، باید پرتوان و با قابلیت ظاهر شود. متاسفانه ما ضعف داریم. سایپا جزو معدود تیم هایی است که تا اینجای فصل حتی یک ریال هم پرداختی نداشته است. باید از علی دایی هم تشکر کنم. او با وجود این سختی ها تیم را خوب هدایت کرده و نتایج نسبتا خوبی هم گرفته است.

مدیرعامل سایپا همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت محمدرضا اخباری دروازه بان سایپا گفت: اخباری نامه ای به باشگاه زده و اعلام کرده است می خواهد جدا شود. او این نامه را ۲۵ خردادماه برایمان فرستاد. باشگاه سایپا هم اعلام کرد باید تیم جدیدش را معرفی کند که تا امروز این اتفاق نیفتاده است. ما حتی فولاد خوزستان را به اخباری پیشنهاد کردیم که او به این تیم نرفت.

درویش درباره احتمال جذب علیرضا حقیقی یادآور شد: مذاکره ای با حقیقی نداشته ایم. اگر علی دایی بازیکنی بخواهد برای جذب او اقدام می کنیم.

مدیرعامل سایپا در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا جلسه مشترک این باشگاه با مسئولان استقلال برای انتقال اللهیار صیادمنش برگزار شده است؟ گفت: خیر، قرار است با هم صحبت کنیم. فکر می کنم این هفته مسئولان استقلال برای مذاکره بیایند. باید صحبت کنیم و ببینیم چطور می توانیم با استقلال به توافق برسیم.

کد خبر 4271
منبع خبر : خبرگزاری مهر