آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۱:۱۸:۱۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
بوشهر| توقف خانگی شاهین بوشهر مقابل حریف کرمانی

در نخستین هفته بازی‌های لیگ دسته اول جام آزادگان تیم شاهین بوشهر در مقابل گل گهر سیرجان با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، در هفته نخست بازی لیگ دسته اول جام آزادگان تیم شاهین شهرداری بوشهر شامگاه شنبه میزبان تیم گل گهر سیرجان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر بود.

تیم شاهین شهرداری بوشهر با ترکیب سجاد بیرانوند، مرتضی غلامعلی تبار،علی گودرزی، سعید غلامعلی بیگی،کمال نیکخوی، محمد اسماعیل نظری، مهدی عبدی، محمد محبی، مهدی دغاغله، میلاد صارمی و امیرحسین موسیزاده برای کسب سه امتیاز در بازی خانگی  وارد میدان شده بود.

این بازی که با حضور پرشور طرفداران تیم شاهین شهرداری بوشهر در هوای گرم و با شرجی بالا برگزار شد، شاگردان محمود فکری  در نیمه نخست حملات متعددی بر روی دروازه تیم گل گهر سیرجان تدارک دیدند  که یکی پس از دیگری به هدر رفت.

تیم گل گهر سیرجان در دقیقه 7 بازی توانست توسط پیمان رنجبری با گل زیبای خود به برتری دست یابد و امیدهای شاهین در بازی خانگی را به یاس تبدیل کند.

پس از این گل  تیم شاهین بوشهربرای جبران گل خورده خود را به آب و آتش زد که نیمه نخست با برتری تیم گل گهر سیرجان به پایان رسید.

در نیمه دوم این بازی شاهینیها که هواداران خونگرم خود را پشت سرشان میدیدند حملات گوناگون بر روی دروازه تیم گل گهر سیرجان تدارک دیدند که در دقیقه 65 بازی امیر حسین موسی‌زاده توانست به گل تساوی دست یابد.

این پایان کار نبود و شاگردان فکری دست از حملات خود بر نداشتند که با ضدحملات سریع سیرجانیها همراه بود.

از اتفاق مهم نیمه دوم اخراج حسام پورهاشم از میدان مسابقه و گل دومی که شاهینیها به ثمر رساندند اما داور پیش از آن خطای مرتضی غلامعلی تبار را گرفته بود تا در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دهند.

انتهای پیام/م

کد خبر 4275
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم