آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۰:۵۳:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
حذف دو دیدار بسکتبال بازی‎های آسیایی به خاطر انصراف امارات

گروه‎بندی مسابقات بسکتبال بازی‎های آسیایی با وجود انصراف امارات تغییر نمی‌کند اما دو دیدار این مسابقات برگزار نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته امارات، یکی از تیم های همگروه تیم ملی بسکتبال ایران در بازی های آسیایی از شرکت در این بازی ها اعلام انصراف کرد. 

با توجه به کناره گیری امارات و اینکه پیش از این نیز فیلیپین - دیگر تیم همگروه ایران - از بازی ها انصراف داده بود و در بازگشت در گروه D قرار گرفته بود، گروه ایران در بازی های آسیایی (گروه D) دو تیمی شد. 

بر این اساس صحبت هایی مبنی بر احتمال تغییر دوباره گروه بندی این مسابقات مطرح شده بود اما این موضوع نیز منتفی اعلام شده است. این در حالی است که گروه ایران در بازی های آسیایی به خاطر انصراف امارات دو تیمی شده و دیگر گروه ها سه یا چهار تیمی هستند اما گروه بندی تغییری نخواهد کرد. 

البته به گفته هروس آوانسیان مسئول مسابقات بسکتبال بازی های آسیایی، دو دیدار از مجموع دیدارهای پیش بینی شده برای مسابقات بسکتبال بازی های آسیایی به خاطر انصراف امارات حذف خواهد شد که یکی از آنها مربوط به دیدار ایران و امارات است. 

با توجه به کناره گیری امارات، اولین و تنها دیدار تیم ملی بسکتبال ایران در مرحله مقدماتی بازی های آسیایی سوم شهریورماه برابر سوریه برگزار می شود. 

برای حضور در بازی های آسیایی، تیم ملی بسکتبال ایران جمعه آینده راهی اندونزی می شود. 

کد خبر 4294
منبع خبر : خبرگزاری مهر