آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۰:۵۵:۱۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
عدم دسترسی کادر فنی تیم فوتبال امید به فیلم بازی عربستانی‌ها

سرپرست تیم فوتبال امید ایران گفت: متاسفانه فیلم بازی عربستانی‌ها را در اختیار نداریم و بازیکنان را باید از لحاظ ذهنی آماده کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید استیلی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال امید ایران  گفت: صبح امروز دومین تمرین تیم در جاکارتا برگزار شد تا ملی پوشان آمادگی لازم را برای رقابت برابر عربستان داشته باشند.

سرپرست تیم فوتبال امید ایران ادامه داد: ابتدا تمرینات بازیکنان را به گونه ای برنامه ریزی کرده بودیم که در نوبت عصر به فعالیتهای مربوطه بپردازند اما به دلیل ترافیک بالا تصمیم گرفتیم تا زمان تمرینات را تغییر دهیم. روز گذشته سه ساعت زمان نیاز داشتیم تا بتوانیم برای تمرین به زمین مورد نظر برویم و به هتل باز گردیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه بازیکنان تمرینات شاداب و با انگیزه ای را دنبال می کنند. دو بازیکنی که دچار آسیب دیدگی شده بودند نیز به تیم ملحق شده و عصر امروز کلاس آنالیز بازی برابر عر بستان را برای ملی پوشان در نظر گرفته ایم. متاسفانه فیلم مناسبی از بازی‌های عربستان در اختیار نداشته و با آن چیزی که در دست داریم سعی خواهیم کرد بازیکنان را از لحاظ ذهنی نسبت به حریف خود آشنا کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین دوره بازیهای آسیایی از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و کاروان ورزش ایران نیز با ۳۷۸ ورزشکار در این بازیها حضور خواهد داشت.

کد خبر 4295
منبع خبر : خبرگزاری مهر