آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۱:۳۴:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
آخرین تمرینات نماینده سه‌گانه پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی

بهزاد نوبری پور تنها نماینده سه گانه ایران تمرینات خود را پیش از حضور در جاکارتا در کمپ ترکیه دنبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر،  بهزاد نوبری پور نماینده سه گانه کشورمان در بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ این روزها برای رسیدن به اوج آمادگی پیش از سفر به اندونزی در اردوی ترکیه به سر می برد.

نوبری پور با هماهنگی فدراسیون و با همکاری و تلاش های سید مقصود شبیری مربی سابق تیم ملی سه گانه ایران که ساکن ترکیه می باشد برای دستیابی به بهترین شرایط جسمی و روانی برای حضور در مسابقات جاکارتا، در کمپ سه گانه استانبول ترکیه به تمرینات خود ادامه می دهد.

نوبری پور در این اردو زیر نظر شبیری و بر اساس برنامه های اختصاصی ارائه شده از سوی سرجیو سانتوز مربی پرتغالی تیم ملی سه گانه کشور تمرین می کند. طبق اعلام سایت فدراسیون سه گانه، شرایط تمرین و اردو بسیار مطلوب بوده و جزئیات تمرینات انجام شده و عملکرد نوبری پور به طور روزانه به سانتوز ارائه می گردد.

شبیری شرایط جسمی نوبری پور را خوب توصیف کرد و از انگیزه بالای وی برای حضور در مسابقات خبر داد. 

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا نخستین حضور سه گانه ایران است و بهزاد نوبری پور تنها نماینده ایران در این دوره از بازی‌ها خواهد بود.

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و کاروان ورزش ایران نیز با ۳۷۸ ورزشکار در این بازیها حضور خواهد داشت.

کد خبر 4301
منبع خبر : خبرگزاری مهر