آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۲۱:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
برای مدیرعامل سایپا متاسفم/ بودجه کل سپاهان حدود ۳۰ میلیارد است

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان ضمن انتقاد از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه سایپا، گفت: آقای درویش شما درباره هزینه‌های سپاهان دروغ گفتید؛ واقعا برای شما خیلی متاسفم.

مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن انتقاد از صحبت های رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا که عنوان کرده بود بودجه تیم فوتبال سپاهان بیش از ۴۰ میلیارد تومان است، گفت: واقعا تعجب می کنم شخصی که در جریان بسیاری از امور قراردادهای باشگاه های صنعتی است چنین صحبت های اشتباهی را انجام داده است. برای ایشان متاسفم که اطلاعات غلطی می دهد. 

مدیرعامل سپاهان خطاب به رضا درویش گفت: آقای درویش! شما که عضو هیات رئیسه اتحادیه باشگاه‌های صنعتی هستید چرا دروغ گفتید؟ تمام قراردادها و اسناد مالی باشگاه را که در اختیار داشتید. چرا با بیان این صحبت ها باعث تشویش اذهان فوتبالی می شوید؟ واقعا تعجب می کنم به عنوان مدیرعامل سایپا در امور باشگاه سپاهان دخالت می کنید.

وی در ادامه تصریح کرد: آقایان به چه چیزی اعتقاد دارید تا به همان قسم بخورم که کل بودجه باشگاه سپاهان اصفهان که ۷۰ تیم مختلف دارد ۲۸ میلیارد تومان بوده است. حدود ۴ الی ۵ میلیارد تومان هم از اسپانسر می گیریم. دارایی و بودجه باشگاهمان در همین حد است.  آنوقت می گویید بالای ۴۰ میلیارد تومان خرج کرده ایم!

تابش درباره اینکه صحبت های درویش بر اساس داده های سازمان لیگ بوده است، اظهار داشت: این اطلاعات را سازمان لیگ چگونه در اختیار تنها یک مدیرعامل لیگ برتری قرار داده است که من در جریان نیستم! همین جا اعلام می کنم حاضرم هر کجا که آقای درویش و سایر مدیران عامل باشگاه ها و مسئولان سازمان لیگ می گویند جلسه بگذارم و مدارک مالی را منتشر کنیم. ما که تمام هزینه های سپاهان را به سازمان لیگ اعلام کرده ایم آنوقت این حرف ها از کجا در می‌آید را من نمی دانم!

وی در پایان تاکید کرد: من هم خیلی چیزها درباره خیلی باشگاه‌ها می دانم اما روحیه ام اجازه دخالت نمی دهد. فرهنگ بی فرهنگی را بهتر است در جامعه فوتبالی جاری نکنیم و تنها در حیطه وظایف و مسئولیت هایی که داریم صحبت کنیم.

کد خبر 4302
منبع خبر : خبرگزاری مهر