آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۱:۰۷:۵۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
تکمیل پروژه‌های مورد نیاز اهالی خارگ تسریع ‌شود

بوشهر- بخشدار ویژه خارگ گفت: پروژه های خوبی در جزیره خارگ در حال اجراست اکثر این پروژها از خواسته های به حق این اهالی صبور بوده است که امیدواریم روند این پروژه ها با سرعت بیشتری تکمیل شود.

محمود رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون تلاش بر این بوده که حوزه خدمت رسانی و خدمت گذاری در بخش ویژه خارگ در عرصه زیر ساخت های حیاتی این منطقه مهم و حیاتی کشور باشد که در دو حوزه تامین آب و برق بسیار موفق بوده ایم . 

وی افزود: در دوسال اخیر اعتبارات قابل توجهی برای عمران و آبادانی بخش ویژه خارگ تخصیص یافته است و تا حدودی توانستیم شاهد نشاط اجتماعی در جزیره خارگ باشیم.
 
رضایی تصریح کرد: بدنه دولت در بخش ویژه خارگ بومی و آگاه از مشکلات و مسائل جزیره خارگ است و از این روز مشکلات را بخوبی لمس کرده و با آنها آشنایی کامل دارند و همین بدنه بومی و توانمند باعث رشد و ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه مختلف خدماتی در بخش اداری این جزیره شده است . 

بخشدار ویژه خارگ ادامه داد: پروژه های خوبی در حوزه عمرانی در جزیره خارگ در حال اجراست و همه این پروژه ها بر حسب نیاز اهالی و مردم در حال انجام است، اکثر این پروژها از خواسته های به حق این اهالی صبور بوده که امیدواریم روند این پروژه ها با سرعت بیشتری طی شود.

رضایی با اشاره به برگزاری جلسات مستمر با اعضای شورای شهر در حوزه نیازهای اساسی اهالی و حوزه شهری خارگ گفت: در این جلسات موضوعات مهم در حوزه های مختلف عمرانی، رفاهی، فرهنگی و ورزشی در خارگ مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و امیدوار هستیم خروجی این جلسات در ماه های اخیر در حوزه شهری جزیره قابل لمس باشد.
 

کد خبر 4318
منبع خبر : خبرگزاری مهر