آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۱:۱۳:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
کشف احتکار 40 میلیاردی در بوشهر/انبار 500 تنی برنج وارداتی ‌شناسایی و پلمب شد

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف انبار احتکار برنج به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در شهر بوشهرخبر داد و گفت: در برخورد با جرایم اقتصادی، یک انبار احتکار ۵۰۰ تنی برنج وارداتی در بوشهر با تلاش نیروی انتظامی کشف شد.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، سردار خلیل واعظی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه شغل خبرنگاری با ماموریت‌های پلیس همسو است اظهار داشت: پلیس و خبرنگار هم درک در اجرای ماموریت‌های مختلف هستند که خدمات خبرنگاران در رسیدن جامعه به تعالی قابل تحسین است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه برخورد با جرایم اقتصادی در اولویت ماموریت‌های پلیس است افزود: برای مقابله با متخلفان اقتصادی تیم‌های تخصصی در فرماندهی انتظامی استان بوشهر تشکیل و تمام فعالیت‌های این حوزه به صورت شبانه‌روزی رصد می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف  انبار احتکار برنج در بوشهر خبرداد و بیان کرد: شب گذشته ماموران انتظامی در اجرای ماموریت‌های محوله موفق به کشف یک انبار  برنج احتکارشده به میزان 500 تن شدند.

سردار واعظی ارزش این محموله احتکار شده را 40 میلیارد ریال دانست و خاطر نشان کرد: پلیس دشتستان نیز صبح امروز یک انبار احتکار برنج، ماکارونی و دیگر مایحتاج روزمره مردم شد.

وی ارزش این کالای احتکار شده را 1.1 میلیارد ریال دانست و گفت: در این انبار 38 تن برنج، 2 تن ماکارونی و 14 تن دیگر مایحتاج مردم نگه‌داری شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه برنج‌های احتکار شده با ارز 4200 تومانی وارد کشور شده است افزود: در 4 ماه نخست امسال نیز 3 انبار احتکار کالاهای مورد نیاز خانوارها به ارزش 141 میلیارد ریال در استان بوشهر کشف شده است.

سردار واعظی، کشف یک فقره احتکار به ارزش 2 میلیارد ریال، کشف 2 فقره فرار مالیاتی به ارزش 27 میلیارد ریال، کشف یک مورد تسهیلات غیر مجاز بانکی به ارزش 110 میلیارد ریال از دیگر کشفیات جرایم اقتصادی استان بوشهر در 4 ماه نخست امسال اعلام کرد.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 4341
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم