آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - 2019/03/20 - ۲۱:۳۷:۰۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
4.4 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با تاکید بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ گفت: در ۴ ماه نخست امسال ۴.۴ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۷ درصد افزایش دارد.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، سرهنگ عبدالرضا شبانی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با سوداگران مرگ اظهار داشت: در 4 ماه نخست امسال 4.4 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف و 48 قاچاقچی دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه کشف مواد مخدر در 4 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 97 درصد افزایش دارد خاطر نشان کرد: هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر برای سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر امن نیست چراکه در کوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.

سرهنگ شبانی از اجرای  مبارزه با مواد مخدر در محلات خبرداد و بیان کرد: در راستای پاکسازی محلات و نقاط آلوده به تهیه و توزیع مواد مخدر، با اجرای 126 طرح محله محور و ارتقاء امنیت اجتماعی 189 نفر خرده فروش دستگیر شدند.

وی، با بیان اینکه از خرده فروشان  139 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد افزود: در 4 ماه نخست امسال 107 دستگاه خودرو و موتورسیکلت از قاچاقچیان مواد مخدر کشف شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با تاکید بر رصد شبانه‌روزی فعالیت سوداگران مرگ تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در چند مرحله عملیات به صورت شبانه‌روزی باندهای مواد مخدر را شناسایی و منهدم کردند.

سرهنگ شبانی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در امر مبارزه با مواد مخدر افزود: مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر اجتماعی شده چرا که توفیقات پلیس در این عرصه با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 4346
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم