آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۹
امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/18 - ۰۱:۱۷:۰۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
اکثر مشکلات اهالی خارگ در حوزه‌های زیرساختی رفع شد

بوشهر - بخشدار ویژه خارگ گفت: اکثر مشکلات اهالی شریف خارگ در حوزه های زیر ساختی رفع شده است

به گزارش خبرنگار مهر، محمود رضایی صبح پنجشنبه در مراسم هم اندیشی مدیران ارشد جزیره خارگ اظهار کرد: از صبر و شکیبایی اهالی شریف خارگ تشکر می کنم که با تمام کمبودها در کنار دولت در جزیره خارگ بودند و خوشحال هستیم که اکثر مشکلات اهالی شریف خارگ در حوزه های زیر ساختی رفع شده است.

وی افزود: با همدلی و هم افزایی بعد از سال‌ها تلاش اداره کار جزیره خارگ صاحب ساختمان شد و نقطه عطف این اداره در راستای رفع مشکلات کارگری و کارفرمایی تقویت شود.

بخشدار ویژه خارگ ادامه داد: ورود خیلی خوب در این حوزه توسط این اداره در بخش ویژه خارگ صورت گرفته است و مشکلات کارفرمایی و کارگری به پایین‌ترین حد خود رسیده است و ما امیدواریم این مسائل کامل رفع شود.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی اسکله صیادی در جزیره خارگ و راه‌اندازی و بهسازی ترمینال مسافری و اسکله پشتیبان در بندر بوشهر توسط اداره بندر و دریانوردی خارگ و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، مشکلات دیرینه اهالی شریف خارگ در حوزه حمل و نقل دریایی مرتفع شد.

رضایی گفت: خواسته کوچک خانواده معزز شهدا و ایثارگران در جزیره خارگ استقرار بنیاد شهید بود که امروز شاهد ارتقای سطح کیفی خدمات در این حوزه هستیم و رضایتمندی مناسبی هم اکنون در این حوزه وجود دارد و امیدوار به ارتقای سطح کیفیت خدمات هستیم.

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به راه‌اندازی اورژانس ۱۱۵ در جزیره خارگ خاطرنشان کرد: هم اکنون توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در جزیره خارگ در شرایط مناسبی قرار دارد، با راه اندازی مرکز جدید شاهد توسعه خدمات الخصوص در حوزه سلامت و پیشگیری خواهیم بود.

کد خبر 6525
منبع خبر : خبرگزاری مهر