آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/18 - ۲۰:۵۶:۰۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت قهرمانی پرهام مقصودلو

گرگان - استاندار گلستان به مناسبت کسب عنوان قهرمانی جهان پرهام مقصودلو شطرنج‌باز گلستانی، پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، در متن پیام مناف هاشمی استاندار گلستان به مناسبت قهرمانی پرهام مقصودلو در مسابقات شطرنج جوانان جهان آمده است؛

«ورزش قهرمانی همواره عرصه خودنمایی و درخشش ملت هاست و ورزشکاران جمهموری اسلامی ایران توانسته اند با غیرت مثال زنی خود پرچم زیبای کشور عزیزمان را در دنیا به احتزاز درآورند. قهرمانی استاد بزرگ شطرنج گلستانی کشور "جناب آقای پرهام مقصودلو" در مسابقات قهرمانی جهان موجب مباهات, شادی و افتخار مردم شریف میهن عزیزمان و تمامی مردم گلستانیان ورزشکار و ورزش دوست شد.

اینجانب قهرمانی جنابعالی در رقابت های قهرمانی  جوانان جهان و تاریخ سازی در شطرنج کشور را تبریک عرض می نمایم. بی شک گلستان با توجه به ظرفیت ورزشکاران و حمایت مسولین می تواند بیش از پیش در سطح ملی و بین المللی بدرخشد. امید است در سایه عنایات حضرت حق ورزشکاران گلستان بتوانند با تاسی از قهرمانان بین المللی استان موجبات افتخارات جهانی را فراهم آورند.»

لازم به ذکر است، مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان این روزها در کشور ترکیه در حال برگزاری است که پرهام مقصودلو استادبزرگ شطرنج ایران پیش از پایان مسابقات عنوان قهرمانی خود را مسجل کرده است. این برای نخستین بار است که یک شطرنج باز ایرانی می تواند در رده جوانان به عنوان قهرمانی در جهان برسد.

کد خبر 7824
منبع خبر : خبرگزاری مهر