آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۸:۰۰:۰۶
امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/21 - ۰۲:۴۵:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
دنبال جانبازی‌ام نمی‌روم/ یا تکلیف را مشخص می‌کنند یا خداحافظ

رئیس فدراسیون والیبال با تاکید بر اینکه دنبال درصد جانبازی‌اش نخواهد رفت گفت: اگر شرایط را فراهم کردند کار را ادامه می‌دهیم در غیر این صورت خداحافظی خواهیم کرد.

احمد ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب به تایید شورای نگهبان و قانون شدن منع استفاده از بازنشستگان اشاره کرد و گفت: هنوز چیزی به صورت رسمی ابلاغ نشده است. این پروسه ای است که زمان خواهد برد و بعد از قانون شدن باید از سوی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شود و بعد از آن دستگاه  ها دو ماه فرصت دارند این قانون را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه این موضوع تنها شامل حال روسای فدراسیون ها نمی شود خاطرنشان کرد: علاوه بر حدود ۵۳ رئیس فدراسیون، تعداد زیادی رئیس هیات و روسای مناطق آزاد و ... هم شامل این قانون می شوند که تعداد زیادی از مسئولان را شامل خواهد شد. 

احمد ضیایی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در مورد اینکه عنوان شده چند رئیس فدراسیون به دنبال افزایش میزان جانبازی خود برای ماندن بر روی صندلی ریاست هستند گفت: من تاکنون دنبال جانبازی ام نرفته ام و نخواهم رفت. هیچ اقدامی در این مورد انجام نداده ام و قصد هم ندارم دنبالش بروم. 

ضیایی تاکید کرد: یا مسئولان کشور تصمیم خود را می گیرند که تکلیف این حوزه را مشخص کنند یا اینکه ما هم خداحافظی می کنیم و می روم. 

کد خبر 7828
منبع خبر : خبرگزاری مهر