آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۸:۰۰:۰۶
امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/21 - ۰۳:۱۶:۴۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
فخیم: لیدرهای قرچک با مشت مرا زدند/ از هم تیمی‌هایم خیلی ناراحتم

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون به تشریح اتفاقاتی که پیش از بازی با مقاومت قرچک برایش افتاد پرداخت و گفت: خوب شد لیدرهای تیم حریف مرا زدند تا دوستانم را بهتر بشناسم.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد فخیم بازیکن باتجربه تیم مس سونگون یک روز پیش از بازی با تیم مقاومت در قرچک و هنگام تمرین در سالن این شهر از سوی تعدادی از لیدرهای تیم مقابل مورد ضرب و شتم قرار گرفت. فخیم با بیان اینکه از چند روز پیش بابت حضورش در قرچک تهدید شده بود، از هم تیمی ها و دوستانش در تیم مس هم به خاطر حمایت نکردن از او هنگام ضرب و شتم گلایه کرد و گفت: خوب شد کتک خوردم تا دوستانم را بهتر بشناسم.

مشروح گفتگوی فخیم با خبرنگار مهر در ذیل می آید:

* خبرگزاری مهر - چه مشکلی بین شما و لیدرهای تیم مقاومت قرچک بود که یک روز قبل از بازی به شما حمله کردند؟

- فرهاد فخیم: چند نفر از لیدرهای قرچک از چند هفته پیش مرا تهدید می کردند که اگر به قرچک بیایی فلان می کنیم. من که بچه نیستم و به تیمم تعصب داشتم. روز قبل از بازی هم هنگام تمرین ریختند سر من. البته باید از آنها تشکر کنم!

* چرا تشکر؟!

- چون باعث شدند رفقایم را بشناسم. هم تیمی هایم حتی جلو هم نیامدند و لیدرها هرچه دلشان خواست گفتند و هرکاری دلشان خواست کردند. برای مردم قرچک احترام قائلم. حتی در این شهر لیدرهای خوبی هم هستند اما برای تعدادی از آنها متاسفم که به خانواده من توهین کردند. مشکل شما من هستم؛ چه کار با زن و بچه ام دارید؟

* یعنی از دست هم تیمی های خودتان ناراحت و دلخور هستید؟

- بله از دستشان خیلی ناراحتم. ما ۲۰ نفر بودیم اما لیدرها چهار پنج نفر بودند. آنها سر من ریختند ولی یک نفر از تیم مس کمکم نکرد. دیگر کنار هم تیمی هایم نمی ایستم و با آنها حلقه اتحاد تشکیل نمی دهم. الان هم عصبانی هستم و بعضی چیزها را نگویم بهتر است.

* مشکل لیدرها با شما از کجا شروع شد؟

- من همیشه در طول مسابقات سفت و محکم بازی می کنم. گویا سرمربی و یا مدیرعامل مقاومت قرچک لیدرها را تحریک کرده که فخیم سال گذشته بازیکنان را در زمین می زده است. آنها جو را ملتهب کرده بودند. معلوم بود همه چیز برنامه ریزی شده بود. آنها حتی درب سالن را هم بسته بودند. من از این چیزها نمی ترسم. ترس من فقط از خدا است. ما هم در تبریز دار و دسته داریم و اگر تیمی بیاید می توانیم برایشان شاخ و شانه بکشیم ولی غریب کُشی در مرام ما نیست. باید به غریب احترام گذاشت.

* آیا از این افراد شکایت کرده اید؟

- خیر. کاری ندارم. هرچند آنها حتی با مشت به سر من زدند. متاسفانه آنقدر شجاعت نداشتند که از روبرو بزنند.

* سال گذشته شکست سنگینی مقابل مقاومت قرچک خورده بودید و امسال این باخت را جبران کردید.

- خدا را شکر توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم. تیم ما با برنامه جلو رفت. می دانستیم تماشاگران قرچک به این تیم فشار می آورند که هجومی بازی کند. ما با تدبیر بازی کردیم.

* سال گذشته با حمید بی غم شکست خوردید ولی اینبار سرمربی دیگری روی نیمکت شما بود.

- بله واقعا جا دارد این برد را به حمید بی غم تقدیم کنم. سال گذشته ناجوانمردانه به مقاومت باختیم و داور اشتباهات عجیبی داشت. دوست داشتم امسال هم بی غم روی نیمکت ما بود و این برد به دست می آمد.

* آیا الان تیم مس با صد درصد توانش در مسابقات شرکت می کند و یا در این مرحله فقط به فکر حضور در پلی آف است؟

- تیم ما پله پله پیش می رود. احتمالا برای پلی آف دو بازیکن خارجی می گیریم. حمید احمدی هم از نیم فصل به مس اضافه می شود. این صد درصد توان مس نیست و به فکر مرحله پلی آف هم هستیم.

* بعضی از سرمربیان لیگ برتری نسبت به برگزاری مرحله پلی آف انتقاد دارند. آیا از نظر شما برگزاری پلی آف به نفع فوتسال است؟

- داشتن مرحله پلی آف در مجموع خوب است اما نه با این اوضاع مالی فوتسال ما. با این وضعیت اگر پلی آف نداشتیم بهتر بود چون در این مرحله تعداد سفر تیم ها زیاد می شود در حالی که همه مشکلات اقتصادی دارند. ما هم دوست داشتیم مرحله پلی آف برگزار نمی شد.

* و صحبت پایانی شما؟

- جا دارد از محمد طاهری (بازیکن مقاومت قرچک) تشکر کنم. برای من افتخار است که مقابل محمد طاهری بازی می کنم. ما در تیم ملی و فولاد ماهان هم همبازی بودیم. طاهری روز گذشته تلاش زیادی کرد تا جو سالن را آرام کند و از او ممنون هستم.

کد خبر 7829
منبع خبر : خبرگزاری مهر