آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ ۱۶:۴۵:۰۵
امروز : شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/03/23 - ۱۷:۰۹:۵۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
گل خوردن در قطر  یعنی پایان کار/استقلال مقابل السد منطقی بازی کند

پیشکسوت آبی پوشان گفت: این درست که استقلال در بازی برگشت مقابل السد باید گل بزند و پیروز شود، اما در عین حال باید آنقدر باهوش عمل کند که گلی هم دریافت نکند.

محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مشکل اصلی استقلال در هفته‌های نخست لیگ برتر عدم هماهنگی بین بازیکنان بود که متاسفانه با توجه به حضور شش بازیکن در اردوی تیم ملی این مشکل به قوت خود باقی می‌ماند. شفر می‌توانست در فرصت چند روزه‌ای که پیش رو دارد تاحدودی ضریب هماهنگی تیمش را بالا ببرد که متاسفانه تعداد بالای ملی پوشان استقلال این فرصت را از او گرفت.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدار برگشت این تیم مقابل السد بیان داشت: این بازی قبل از هر چیز یک دیدار حیثیتی برای ما به حساب می‌آید. استقلال برای اولین بار در تاریخش مقابل السد شکست خورده و به هر نحو ممکن باید این اتفاق جبران شود. اگر خدای ناکرده شکست دیگری برابر این تیم اتفاق بیفتد دیگر هوادار به این کار ندارد که تعداد ملی پوشان زیاد بوده یا هر مسئله دیگری. هوادار تنها به فکر جبران نتیجه بازی رفت است.

نوری در ادامه بیان داشت: این درست که آبی پوشان در این بازی پیروزی می‌خواهند، اما این دلیل نمی‌شود که بی منطق و احساسی بازی کنند. چون با این بازیکنانی که السد دارد کوچکترین اشتباه از سوی بازیکنان ما با یک حمله خطرناک پاسخ داده می‌شود. حملات یا ضد حملاتی که ممکن است منجر به گل شود.

وی افزود: گل خوردن در این بازی برای استقلال به منزله پایان کار است و لذا از نظر من گل نخوردن یکی از اولویت‌های استقلال است. 

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: وظیفه بازیکنان خط دفاعی در این بازی خیلی سنگین است و شاید عملکرد آنها نتیجه نهایی بازی رفت و برگشت را تعیین نماید. 

کد خبر 7834
منبع خبر : خبرگزاری مهر