آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/18 - ۲۱:۳۵:۰۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
بوشهر| 120 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان دیر اجرا می‌شود

فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: بیش از ۱۲۰ برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرستان دیر تدوین شده که اعزام گردان بیت‌المقدس برای شرکت در رزمایش حضرت محمد رسول الله به مرکز استان بوشهر از آن جمله است.

سرهنگ عیسی داوریان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دیر، هفته دفاع مقدس را یادآور تلاش، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدر دانست و اظهار داشت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با اقتدار و صلابت از میهن اسلامی، آرمان‌ها و ارزش‌های  انقلاب اسلامی دفاع کردند و شکست مفتضحانه‌ای به دشمنان ایران اسلامی دادند.

وی اقتدار ایران اسلامی را مدیران رشادت‌ها و از خود گذشتگی رزمندگان دانست و گفت: دشمنان نظام اسلامی ایران در 40 سال گذشته در ترفندهای گوناگون نتوانستند خدشه‌ای به ایران اسلامی وارد کنند و در جنگ اقتصادی هم کار به جایی نمی‌برند چراکه ملت ایران با روحیه جهادی همانند دوران دفاع مقدس دشمن را شکست می‌دهد.

فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر به برنامه‌های هفته دفاع مقدس پرداخت و بیان کرد: در این هفته برنامه‌های متنوعی در قالب 120 برنامه تدارک دیده شده است.

داوریان رژه نیروهای مسلح دیدار با خانوادهای معظم شهداء  و غباروبی گلزار  شهداء را از جمله برنامه هفته دفاع مقدس دانست و گفت: دیدار با ایثارگران و رزمندگان و اجرای برنامه متنوع فرهنگی، برپایی همایش نخبگان بسیجی و بصیرت‌افزایی فرهنگی واعتقادی از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

وی شرکت در رزمایش حضرت محمد رسول الله(ص) در مرکز استان را مورد اشاره قرار داد و افزود: یک گردان نیروی بسیجی شهرستان دیر برای شرکت در این رزمایش در هفته دفاع مقدس اعزام می‌شود.

فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس با هدف یادآوری رشادت‌های رزمندگان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال  جنگ تحمیلی و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/م

کد خبر 7853
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم