آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/18 - ۲۱:۲۳:۳۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
وضعیت تمرینی ملی‎پوشان بسکتبال در ژاپن تشریح شد

به گفته سرپرست تیم ملی بسکتبال، بازیکنان این تیم امروز یک جلسه تمرینی در ژاپن برگزار کردند و فردا هم در سالن اصلی مسابقه برگزارکننده تمرینات خود خواهند بود.

مسعود قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تیم ملی بسکتبال روز گذشته وارد ژاپن شد، گفت: امروز اولین جلسه تمرینی ملی پوشان بسکتبال در ژاپن برگزار شد. یازده بازیکنی که به ژاپن آمده اند ابتدا تمرین با وزنه انجام دادند تا با توجه به سفر طولانی که داشته اند، آماده تمرینات توپی شوند. سپس آنها در سالن زیر نظر اعضای کادر فنی، تمرینات تاکتیکی را مرور کردند. 

وی تصریح کرد: ملی پوشان بسکتبال عصر فردا جلسه تمرینی خود را در سالن محل برگزاری دیدار برابر ژاپن برگزار می کنند. این جلسه تمرینی برای مدت یک ساعت برگزار می شود. 

سرپرست تیم ملی بسکتبال در مورد وضعیت محمد ترابی که به دلیل تکمیل بودن ظرفیت پرواز نتوانست این تیم را در سفر به ژاپن همراهی کند، گفت: هنوز مشخص نیست که این بازیکن چه زمانی می تواند به ترکیب تیم ملحق شود. فدراسیون از طریق آژانس های مختلف پیگیر وضعیت پروازهای به سمت ژاپن می باشد اما هنوز به نتیجه نرسیده است. مشکل اصلی هم برای سفر از دبی به ترکیو است. 

وی ابراز امیدواری کرد که امشب محمدترابی بتواند تهران را به مقصد ژاپن ترک کند هرچند که هنوز بلیتی تهیه نشده است. 

قاسمی با بیان اینکه به جز خستگی که همراه بازیکنان است، مشکلی دیگری در تیم نیست گفت: این خستگی هم فردا با برگزاری دومین جلسه تمرینی قطعا برطرف می شود. 

سرپرست تیم ملی بسکتبال ابراز امیدواری کرد که این تیم دوشنبه دیدار خوبی برابر ژاپن برگزار کند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال در چارچوب پنجره چهارم انتخابی جام جهانی، دوشنبه به مصاف ژاپن می رود. این دیدار ساعت ۱۲:۴۰ به وقت ایران برگزار می شود.

تیم ملی بسکتبال در نخستین دیدار خود در این مرحله مقابل فیلیپین به برتری دست یافت.

کد خبر 7860
منبع خبر : خبرگزاری مهر