آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ۲۱:۰۵:۱۱
امروز : پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - 2018/11/15 - ۲۲:۲۴:۰۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران اسفند برگزار می شود

مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران رویدادهای مختلف ورزشی پایان سالجاری با حضور رئیس جمهور برگزار خواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با تصویب شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان مراسم تقدیر از قهرمانان و مدال آوران ، مانند سنوات گذشته ، اسفند ماه امسال با حضور ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

در این نشست که با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و معاونین وزارتخانه برگزار شد مصوب گردید مراسم تجلیل از قهرمانان مانند سال‌های گذشته با حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهور اسفند ماه امسال در تهران برگزار گردد.

در نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان همچنین ده برنامه تصویب نامه شورای عالی اداری با موضوع سیاست های کلی و نقشه راه اصلاح نظام اداری توسط فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع ارائه گردید.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تکریم ارباب و رسیدگی سریع و ارائه خدمات مطلوب به مخاطبان و مردم گفت : از همه معاونان ، مدیران کل ستادی و استانی ، روسای فدراسیون ها و مدیران مجموعه ها می خواهم با اهتمام دوچندان برای اجرای تصویب نامه شورای عالی اداری در جهت سالم سازی و روان سازی امور اداری و خدمت رسانی به مردم اقدام کنند.

 در این جلسه مقرر شد در هر جلسه شورای معاونان ، معاون توسعه مدیریت و منابع گزارشی از روند پیشرفت این برنامه ها در سطح وزارت ورزش و جوانان ارائه کند.

کد خبر 7870
منبع خبر : خبرگزاری مهر
جام جهانی 2018 ورزش سه